Koncert Charytatywny GRAMY DLA NATALII!!!

W piątek, 20 czerwca, w Klubie Rockowym Barka (ul. Wodna/na rzece Gwda) o godz. 19.00 rozpocznie się koncert charytatywny GRAMY DLA NATALII. Wejście na wydarzenie: 10 zł + darowizna do puszek, zważając na to, iż jest to koncert charytatywny.

gramy_dla_natalii_koncert_pila

Wystąpią:
1) BEZJAHZGH
2) THE SYNKI
3) FOLK MACHINA
4) QULTURKA
5) HOPKINS
6) ZIJEN SU

gramy_dla_natalii_koncert_pila_5Pieniądze, które uda nam się uzbierać podczas koncertu zostaną przekazane dla Natalka Staśko – podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

http://www.natalkastasko.blogspot.com/

Podopieczni – Strona podopiecznego


https://www.facebook.com/natalka.stasko

DO ZOBACZENIA !!!
Staśko Natalia (ur. 14 sierpnia 2012)

Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Natalii Staśko.

Natalka jest pogodną i ciekawą świata dziewczynką. Z jej ust rodzice ciągle słyszą pytanie „cio to jest?” Wraz ze swoją trzyletnią siostrą lubi bawić się lalkami i misiami, wozić je w wózku, karmić i usypiać. Lubi bawić się w chowanego, a ulubionym pluszakiem jest świnka Peppa.

W styczniu 2014 r. u 18 miesięcznej Natalii zdiagnozowano nowotwór złośliwy – neuroblastoma IV stopnia. Natalka jest hospitalizowana na Oddziale Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Jest w trakcie chemioterapii, której celem jest zmniejszenie guza, by mógł być operowany.

Kolejne etapy leczenia to megachemia, autoprzeszczep, radioterapia oraz terapia przeciwciałami anty-GD2, którą wykonuje się tylko za granicą, a jej koszt to około 150 tys. Euro. Leczenie nie jest refundowane przez NFZ. Kwota ta przekracza możliwości finansowe rodziców.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie leczenia Natalki.
Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
24341 – Staśko Natalia – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Informacja o zespołach:

QULTURKA

Muzycznie zespół QULTURKA jest mocno zakorzeniony w punkrocku, ale czerpie też inspiracje z pozytywnych i skocznych dźwięków ska i reggae. Uzupełniające się wokale damski i męski, gitara, bas oraz akordeon i perkusja rodem z Alians tworzą mocny ale przyjemny w odbiorze klimat. Teksty jak to w punk-rocku traktują o nietolerancji i otaczającej rzeczywistości ale podane są w sposób niebezpośredni i nieoczywisty.
Ideologicznie świadomie i celowo zespół wspiera akcje antyrasistowskie, wolnościowe i ekologiczne. Zaangażowanie słychać nie tylko w tekstach ale widać w działalności zespołu, który od lat współpracuje z „Nigdy Więcej” propagując kampanię „Muzyka Przeciwko Rasizmowi.

Zespół powstał w Pile w 1995r. pod nazwą Kulturka. Po odświeżeniu nazwy z Kulturki na Qulturkę w 2006 roku zespół ruszył z nową siłą co zaowocowało po kilku latach wydaniem kolejnej płyty.

Przez lata istnienia zespół zagrał sporo koncertów u boku m.in. takich kapel jak: U.K. SUBS, Kult, Armia, The Vibrators, Farben Lehre, KSU, Pidżama Porno, Strachy na Lachy, Moskwa, Jafia Namuel, Tequilla Girls, Habakuk, GA-GA Zielone Żabki, Zmaza, Alians, Post Regiment, Włochaty, WC, Świat Czarownic, Fate oraz na kilku festiwalach – m.in. WARHEAD, WOŚWIN ROCK FEST, Ost-Rock Underground Fest oraz na trasie Punky Reggae Live.

Wokalistka zespołu Qulturka występowała z takimi zespołami jak: KSU, FARBEN LEHRE czy GA-GA ZIELONE ŻABKI. Wokalistów Qulturki można usłyszeć m.in. na najnowszej płycie zespołu STRACHY NA LACHY w utworze
I can’t get no gratisfaction.

W dorobku zespół ma następujące wydawnictwa:
1. Kulturka Demo 2000
2. Kulturka Samirazem 2002
3. Qulturka LIVE 2007 (koncert 22.04.2007r. Szczecin)
4. Qulturka Biały, żółty, czerwony, czarny 2010
Kilka numerów można też znaleźć na krajowych i zagranicznych składankach m.in. „Pasażer”, „Band.pl”, „Support the scene – confront facism and racism”, Składak vol. 2. .

Skład zespołu:
Aśka Naranowicz – wokal
Leszek LEON Naranowicz – wokal
Darek QUŁAK Kułak – perkusja
Paweł PCHEŁAS Paliński – bas
Tomek KORABOL Kułak – akordeon
Bartek DZIADOLL Dziadek – gitara
Patryk Lemański – gitara

Oficjalna strona: www.qulturka.band.pl
Facebook: http://www.facebook.com/qulturka.band
Myspace: http://www.myspace.com/qulturkaband
You tube:
Promomix: http://www.youtube.com/watch?v=Sl-0ngs2TfE
Rudy / koncert http://www.youtube.com/watch?v=nSwbHYbI4cg
Będzie Dobrze / koncert: http://www.youtube.com/watch?v=iLxsr9lYO54

Kontakt: przez maila: qulturkapila@gmail.com
lub tel.: Aśka 695-934-609, Leon 609-549-967.

BEZJAHZGH

Historia Bez Jahzgh (czyt.bez dżazg) zaczęła się w 2006 roku w wielkopolskiej Trzciance, kiedy to… ale to już właśnie historia. To co najpiękniejsze, zostało w naszych sercach, a że mamy je pojemne, to jeszcze wiele takich chwil się zmieści. Tym bardziej, że rytm zespołu nadaje 12 serc. Jedne biją spokojnym tempem, inne łomoczą na skraju zawału. Ale to właśnie sprawia, ze muzyka, która z nich płynie jest wyjątkowa. Reggae’owy sos przyprawiany przeróżnymi innymi dźwiękami i stylami. Jest wiec słodko i ostro, gorzko i kwaśniej, pikantnie i łagodnie ale zawsze smacznie.

Graliśmy już wiele koncertów. Próbowaliśmy swoich sił w konkursie podczas festiwalu Ostróda Reggae Festiwal, Afryka Reggae Festiwal (Toruń), Przystanek Woodstock – Pokojowa Wioska Kryszny (Kostrzyn), Karuzela Cooltury (Świnoujście), Festiwal Reggaenwalde (Darłowo), Upgrade festiwal (Magdeburg), oraz mniejsze koncerty w wielu miastach.

W 2009 roku zarejestrowaliśmy w Studio Q materiał na debiutancką płytę. Prace trwały długo, ale dzięki temu stworzyliśmy ciekawą płytę. Gościnnie zespół wspomagali DJ Feel-X oraz MC Globyman, z kolei Tom Horn wysmażył remix do jednego z kawałków. Masteringiem zajęli się najlepsi, czyli Studio As One.

W 2010 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys nasza pierwsza płyta „NIE NA CHACIE” (Studio Q), oraz singiel „Trzciamajka„ na którym oprócz tytułowego oryginału można usłyszeć utwór w dwóch innych odsłonach (wykonanych przez Toma Horna)

Przez zespół przewinęli się różni muzycy, którzy zostawili swoje ślady na nagraniach i w naszych sercach. Mimo licznych komplikacji jakie stawiał przed nami los, zawsze dawaliśmy radę się podnieść i działać dalej. Bez Jahzgh przeszedł kilka metamorfoz personalnych dzięki czemu nasza muzyka wzbogacona została o nowe brzmienia i nowe aranże..
Szczęśliwy był dla nas lipiec 2012 gdzie w Ostrowie Wlkp. podczas festiwalu REGGAE NA PIASKACH zdobyliśmy tytuł laureata Konkursu im. Ryszarda Sarbaka – głosowała publiczność, więc to dla nas bardzo cenne.

Wiosną 2013 r. okazało się, że spośród 750 zespołów znaleźliśmy się w zacnym gronie półfinalistów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013. Podczas koncertów półfinałowych w Warszawie odnieśliśmy kolejny sukces: przeszliśmy do finału – pozostało 12 kapel w ostatecznej rozgrywce. Czas na woodstockową scenę jeszcze nie nadszedł ale na pewno spróbujemy w przyszłym roku.

Materiał na kolejną płytę już kipi w wielkim kotle i nie może się doczekać aby ujrzeć światło dzienne.

https://www.facebook.com/pages/BEZJAHZGH

gramy_dla_natalii_koncert_pila_1

 

FOLK MACHINA

Folk Machina to siedmioosobowy zespół luźno traktujący ramy i konwenanse.
Przepis na muzykę FM wygląda następująco- bierzemy pieśń ludową, dodajemy ska/punk/metal/biesiadną wodzirejkę, wstrząsamy i serwujemy na ciepło kochanej publice.
Publika łyka i tańczy.

THE SYNKI

Skład dziesięciorga osobowości z kosmosu, muzyczna energia ze skatelity. Rozkręcamy każdą imprezę, kłócimy się ze sobą często ale również szanujemy i kochamy bardzo mocno.

Dobra energia krąży w nas i nigdy nie przestanie, nie jesteśmy doskonali, za to w 100% prawdziwi.

Jeździmy skabrioletem po muzycznych rewirach bez trzymanki i na pełnym gazie.
Kosmiczne promieniowanie muzyczne – to nasz nurt, w którym pływamy jak rude kaczki po kałużach…

ZIJEN SU

ZIJEN SU (ZIJEN SULAM) to zespół powstały chyba:) w 2009 roku. Zapoczątkowali go Lemur oraz Demo z prostej przyczyny chęci robienia muzyki w takiej formie jaką się jarali. Wspólnie wydali pierszy krążek własnym nakładem pt. ZAKOCHANI W NIEDOJRZAŁOŚCI który pokazuję jak mocgramy_dla_natalii_koncert_pila_4no nie chcieli dojrzeć do dorosłości choć rzeczywistość od nich tego wymagała.

Płyta ta jest mixem uczuc, emocji i przygód z danego okresu ich życia przyklepane puentą. Po pierwszej płycie nagranej we własnej kuciapie czyli SPOKO GADKA STUDIO które wtedy mieściło się w Poznaniu wrócili do Trzciamajki po studiach i probach studiowania 🙂 i tu mocno wkrecili się w współpracę z wokalistami zespołu BEZJAHZGH czyli Norba i Paproch.

Połączyła ich muzyka i chęć jej dawania innym, 4 różne charaktery 4 różne flow i 4 różne podejścia do muzyki dały efekt który już niebawem będzie słychać wszędzie (oby 🙂 ). Premiera nowego albumu pod tytułem ZIJEN SU-MIENIE napewno w 2014 ale więcej szczegółów wkrótce gdy dopniemy wszelkie detale.

gramy_dla_natalii_koncert_pila_3

Aśka Naranowicz