KS Credo Futsal Piła deklasuje lidera 8:0

Takiego meczu oraz wyniku nie spodziewali się dzisiaj chyba najbardziej niepoprawni optymiści! Pilanie po świetnym meczu nie dają szans gościom z Żar i deklasują lidera 8:0! Tym samym pilanie już na pewno przeskoczyli w ligowej tabeli swojego dzisiejszego rywala i awansowali przynajmniej na II miejsce w ligowej tabeli.

Mecz zaczął się po myśli pilan. Pierwsza połowa to absolutna dominacja gospodarzy co zresztą pokazał wynik. W pierwszych 20 minutach zaaplikowaliśmy drużynie Radomira Roztockiego 4 bramki, a mogło paść przynajmniej 7! Warto zaznaczyć, że dwukrotnie Mateusz Kostecki i raz Jakub Skwarek nie wykorzystali przedłużonych rzutów karnych. Swoje okazje mieliśmy również w ataku pozycyjnym oraz grze z kontry. W tej części meczu do bramki trafiali Mateusz Kostecki, Cezary Knapiński oraz dwukrotnie Jakub Skwarek

Mundial na drugą połowę wyszedł zmotywowany i chętny do odrobienia strat. Goście chcieli za wszelką cenę pokusić się o pierwszą bramkę, która być może odmieniłaby losy tego pojedynku. Świetnie jednak w bramce spisywał się Adam Kujawski. Nasi z każda minutą coraz bardziej kontrolowali przebieg gry i przeszli do ofensywy – a ta dzisiejszego popołudnia wypadała niezwykle okazale! Najpierw na 5:0 podwyższył Krzysztof Mrozek, a po chwili swoje trafienie dołożył Jakub Skwarek, dla którego była to 3 bramka w dzisiejszym dniu. Na tablicy widniał wynik 6:0 i wszyscy zgromadzeni na hali kibice już wiedzieli że pilanie tego meczu nie przegrają.

Końcówka to kolejne ciosy naszych. Trener Skiba wprowadził na boisko drugiego bramkarza Krzysztofa Walasa, który podobnie jak poprzednik świetnie spisywał się na lini bramkowej. Przytomnie dwukrotnie pod bramką rywali znalazł się niezawodny Michał Wolan i pilanie zdeklasowali rywali, aż 8:0! Wynik ten jak najbardziej odzwierciedla przebieg tego spotkania. KS Credo Futsal Piła, mogło wygrać jeszcze wyżej, jednak niektóre nawet 100% okazje nie znalazły drogi do bramki.

Przez ostatnie 3 minuty nasi zawodnicy grali 5 zawodników w polu, aby przetrenować ten element gry. Ostatecznie wynik meczu nie uległ już zmianie.
Mamy 3 jakże cenne punkty i świetny bilans bramkowy!

Brawa dla całej drużyny. Brawa dla trenera Karola Skiby.

KS Credo Futsal Piła – Mundial Żary 8:0.

Jakub Skwarek x3, Michał Wolan x2, Czarek Knapiński Krzysztof Mrozek i Mateusz Kostecki.

Łukasz Stasiński
Fot. Sebastian Daukszewicz

credo_futsal_deklasuje10

credo_futsal_deklasuje47 credo_futsal_deklasuje11 credo_futsal_deklasuje12 credo_futsal_deklasuje13 credo_futsal_deklasuje14 credo_futsal_deklasuje15 credo_futsal_deklasuje16 credo_futsal_deklasuje17 credo_futsal_deklasuje18 credo_futsal_deklasuje19 credo_futsal_deklasuje20 credo_futsal_deklasuje21 credo_futsal_deklasuje22 credo_futsal_deklasuje23 credo_futsal_deklasuje24 credo_futsal_deklasuje25 credo_futsal_deklasuje26 credo_futsal_deklasuje27 credo_futsal_deklasuje28 credo_futsal_deklasuje29 credo_futsal_deklasuje30 credo_futsal_deklasuje31 credo_futsal_deklasuje32 credo_futsal_deklasuje33 credo_futsal_deklasuje34 credo_futsal_deklasuje35 credo_futsal_deklasuje36 credo_futsal_deklasuje37 credo_futsal_deklasuje38 credo_futsal_deklasuje39 credo_futsal_deklasuje40 credo_futsal_deklasuje41 credo_futsal_deklasuje42 credo_futsal_deklasuje43 credo_futsal_deklasuje44 credo_futsal_deklasuje45 credo_futsal_deklasuje46