KS Credo Futsal Piła oficjalnym partnerem Lecha Poznań!

SONY DSC

Świetne działania marketingowe naszego klubu nie przeszły bez echa. Informacje o naszej drużynie znajdowały się w najbardziej poczytnych portalach, a Credo Futsal Piła stawiane było pod tym względem na równi z najlepszymi zespołami Futsal Ekstraklasy. Teraz przyszedł czas na kolejny krok na przód, czyli nawiązanie marketingowej współpracy z liderem na rynku Wielkopolskim czyli przez wszystkich pilan świetnie znanym Lechem Poznań!

Nawiązanie współpracy z tak uznaną w Polsce marką jaką jest KKS Lech Poznań jest swego rodzaju nagrodą za działania marketingowe na jakie nasz klub postawił już od początku swojego istnienia. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że pilanie są wiernymi kibicami „poznańskiej lokomotywy” dlatego tak bardzo cieszy nas to partnerstwo, które z
miesiąca na miesiąc oraz z sezonu na sezon będzie się stale rozwijało.

KKS Lech Poznań to swoisty lider marketingowy i to nie tylko w Wielkopolsce, ale również w całym kraju. Wierzymy że możliwość współpracy z ludźmi, którzy tworzą potęgę Lecha pozwoli i nam dalej rozwijać swoje możliwości. Chcielibyśmy, aby na nasze mecze przyjeżdżali kibice nie tylko z Piły, ale również okolicznych miast czego świadkami byliśmy już kilkukrotnie w ubiegłym sezonie. Jesteśmy przekonani że na efekty naszej ciężkiej i niejednokrotnie mozolnej pracy nie przyjdzie nam czekać długo, a rekord frekwencji podczas meczów naszej drużyny uda nam się pobić już 12 października podczas „Supermeczu o Puchar Prezydenta Miasta Piły„.

Również na to spotkanie przygotowaliśmy dla kibiców Credo Futsal oraz Lecha małą niespodziankę!

Łukasz Stasicki,
rzecznik prasowy
KS Credo Futsal Piła