Miejski przetarg – sprostowanie zarządu

Miejski_przetarg_sprostowanie_zarzadu

Wielu kibiców klubu KS Credo Futsal Piła w kwietniu przeczytało informację dotyczącą przetargu organizowanego przez władze naszego miasta. Informowaliśmy również, że w całym tym zamieszaniu najbardziej ucierpiał nasz klub, a miasto pomimo najkorzystniejszej oferty postanowiło wybrać inny podmiot. Informacje, jakie wtedy podaliśmy do mediów oraz przekazaliśmy za pośrednictwem naszego serwisu muszą jednak zostać sprostowane, gdyż jak się w późniejszym czasie okazało – wniosek złożony przez nasz klub nie ustrzegł się błędu. Przez całe to zamieszanie niesłusznie ucierpiał wizerunek Urzędu Miasta z Prezydentem Piły Piotrem Głowskim na czele.

Chociaż przetarg na promocję naszego miasta miał miejsce dobrych kilka miesięcy temu to jednak do dzisiaj klub nie wydał komunikatu informującego o dalszych losach związanych z zaistniałą sytuacją.

Poniżej możemy przeczytać oficjalne oświadczenie KS Credo Futsal Piła dotyczące omawianej sprawy.

Klub Sportowy Credo Futsal Piła z siedzibą przy Pl. Konstytucji 3 Maja 10/1 oświadcza, że niesłusznie przyczynił się do nagłośnienia sprawy dotyczącej „Przetargu na promocję Miasta poprzez sport”. Jak się w późniejszym czasie okazało błędną była przedstawiona przez nas wersja, w której informowaliśmy wszystkich kibiców oraz mieszkańców, że Urząd Miasta reprezentowany przez Prezydenta Miasta Piły – Piotra Głowskiego przyczynił się do naszej porażki w przetargu na rzecz innego podmiotu. Niestety po przeanalizowaniu pełnej dokumentacji okazało się, że wdarł się z naszej strony błąd, który dyskwalifikował nas w walce o ewentualne uzyskanie środków na promocję miasta.

W wyniku popełnionego błędu finanse te słusznie trafiły do innego z pilskich klubów reprezentujących nasze miasto w rozgrywkach piłkarskich. Pomimo zaistniałej sytuacji Prezydent Piły postanowił spotkać się z zarządem KS Credo Futsal Piła, aby poinformować, że zamierza pomóc naszemu klubowi gdyż tak dobrze zorganizowany twór, który gromadzi na swoich meczach komplet publiczności zasługuje na pomoc od miasta podobnie jak w poprzednim sezonie.

Klub jednocześnie informuje wszystkich zagorzałych sympatyków naszego klubu, że ten ma się bardzo dobrze i już wkrótce wystartuje z przygotowaniami do kolejnego sezonu. Na strojach pilskich „futsalowców” ponownie zagości logo „Piła 500″, a wszelkie nowinki, jakie spotkają nas w najbliższych miesiącach zostaną przedstawione na konferencji prasowej, która planowana jest na przełomie lipca i sierpnia.

Już teraz gorąco zapraszamy do przybycia!

Źródło: futsal.pila.pl