Moje dziecko idzie do szkoły

Policjanci  z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z pracownikami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pile, w ramach programu „Moje dziecko idzie do szkoły”, spotkali się z nauczycielami grup „0” w przedszkolach.

W miesiącu wrześniu 2015 r. w Pile, Wyrzysku i w Miasteczku Krajeńskim wspólnie z pracownikami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pile z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich uczestniczyli w spotkaniach zorganizowanych dla nauczycieli grup „0” z przedszkoli powiatu pilskiego.

Na szkoleniach zostały przedstawione założenia akcji pn. „Moje dziecko idzie do szkoły”. Ramy programowe będą realizowane w roku szkolnym 2015/2016. W ramach akcji policjanci w przedszkolach z dziećmi będą przeprowadzać zajęcia dotyczące ich bezpieczeństwa w różnych aspektach tj. bezpieczeństwo w domu, bezpieczne zachowania w trakcie zabaw, postawa wobec osoby nieznajomej, jak zachować się przy kontakcie ze zwierzęciem, znajomość numerów alarmowych.

Kom. Andrzej Latosiński
KPP w Pile

moje_dziecko_idzie00

moje_dziecko_idzie01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *