Natalia Skrzypkowska przyjmującą Enea PTPS Piła!

Natalia_Skrzypkowska

Brązowa medalistka sezonu 2019/2020 dołączyła do pilskiego zespołu. Natalia Skrzypkowska to utytułowana zawodniczka grająca na pozycji przyjmującej.

Swoją karierę rozpoczęła w Gedanii Gdańsk, z którą zdobyła wiele tytułów młodzieżowych z Mistrzostwem Polski młodziczek (2003) i dwukrotnym Mistrzostwem Polski juniorek włącznie (2003, 2008). Z Atomem Sopot wywalczyła srebrny krążek Mistrzostw Polski (2011), a z Dąbrową Górniczą zdobyła dwa Puchary Polski (2012, 2013) oraz srebrny (2013) i brązowy (2012) medal MP. W kolejnych latach reprezentowała także barwy Budowlanych Łódź, Muszynianki Muszyna, BKS Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i E’Leclerc Radomki Radom.

W sezonie 2019/2020 reprezentowała barwy broniącego tytułu mistrzowskiego ŁKS Commercecon Łódź, z którym wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

– Dlaczego zdecydowałam się na grę w Pile? Bo Enea PTPS Piła to klub, który gra polskimi zawodniczkami. To klub z aspiracjami i dobrym trenerem, a ja jak co roku czekam na nowe wyzwania – mówi Natalia.Poza tym z kilkoma dziewczynami z drużyny grałam już w innych klubach i wierzę, że stworzymy w tym roku zgrany zespół.

Biuro prasowe PTPS Piła