Pierwsze starcie ligowe pilanek. Będzie radiowa transmisja z meczu

Pierwsze_starcie_ligowe
W poniedziałek, 6 października, o godz. 17:00 zespół PGNiG Nafta Piła zagra na wyjeździe swój pierwszy ligowy mecz w sezonie 2014/2015. Przeciwnikiem pilanek będzie Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.

Po licznych turniejach, sparingach i grach towarzyskich, przyszedł czas na powrót do rozgrywek w ramach ORLEN Ligi. Swój pierwszy mecz podopieczne trenera Dominika Kwapisiewicza zagrają na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie zespół, który w minionym sezonie uplasował się na czwartym miejscu w tabeli. Do nowego sezonu obydwa zespoły przystepują po poważnych zmianach kadrowych. W drużynie z Zagłębia pojawiło się aż siedem nowych zawodniczek. Nastąpiła również zmiana na ławce trenerskiej. Po licznych roszadach jest również zespół PGNiG Nafta Piła. W pilskim zespole, podobie jak w Dąbrowie Górniczej, pojawiły się nie tylko nowe nazwiska wśród zawodniczek. Od tego sezonu funkcję pierwszego trenera objął znany już w Pile, Dominik Kwapisiewicz.

Biorąc pod uwagę fakt, że dąbrowianki zagrają we własnej hali i przed własną publicznością, z pewnością są one faworytem nadchodzącego spotkania. Mamy jednak nadzieję, że siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmą wyzwanie i będą walczyć o każdą piłkę i o każdy punkt.

Będzie można wysłuchać radiowej transmisji z meczu PGNIG Nafta Piła z Dąbrowy Górniczej! Zapraszamy razem z radio.kochamsiatke.pl na relację radiową z dzisiejszego meczu pomiędzy Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – PGNIG Nafta Piła. Relację poprowadzą Bartek Dubiel oraz Piotr Bąk, początek o godzinie 17:00 pod adresem: http://radio.kochamsiatke.pl/

Angelika Kuksinowicz