Pilska Majówka z Koniem – Galopada ‘2014

W sobotę, 31 maja o godz. 10.00 na stadionie przy Aquaparku (Piła, ul. Podchorążych) rozpocznie się PILSKA MAJÓWKA Z KONIEM W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY GALOPADA ‘2014.

pilska_majowka_z_koniem

Pilska Majówka z Koniem będzie zorganizowana już po raz czwarty przez Urząd Miasta Piły oraz MOSiR przy udziale Klubu Jeździeckiego „PROFiL” Jerzego Cerby i będzie to impreza organizowana z okazji 500-lecia Miasta Piły. Galopada już na stałe wpisała się w kalendarz pilskich imprez plenerowych i wstęp na nią jest WOLNY!

Można również dodać, iż kibice będą mieli przyjemność podziwiania wielu utytułowanych jeźdźców oraz ich konie skaczących przez przeszkody. Jak co roku liczymy na naszych pilskich zawodników Klubu Jeździeckiego PROFiL tj. Dawida Rakoczy oraz Huberta Łaszcza. Ten pierwszy podczas ostatnich prestiżowych zawodów w Iwnie, które odbyły się w maju walczył o prestiżową „Błękitną Wstęgę” i mimo, iż nie wygrał to zajął wysokie drugie miejsce. Poza tym wywalczył jeszcze 5 pucharów w innych konkursach podczas tych zawodów. W stajni p. Jerzego Cerby w tym roku pojawiły się młode konie, które sportowo rokują bardzo dobrze i z pewnością będą przysparzały wielu pozytywnych sportowych emocji wraz z jeźdźcem Dawidem Rakoczym na czele.

Z uwagi na to, iż Pilska Majówka z Koniem jest organizowana dzień przed Dniem Dziecka – to właśnie na najmłodszych kibiców czeka również wiele atrakcji m.in.: strzelanie z broni pneumatycznej pod okiem uprawnionego instruktora, a także dmuchane zamki, które z pewnością umilą wszystkim dzieciom pobyt na obiekcie Aquaparku oraz inne atrakcje, których na razie nie zdradzimy.

Również Aquapark przygotował miłą niespodziankę dla najmłodszych oraz młodzieży, m.in.:
bilety na atrakcje wodne dla dzieci do 16 roku życia w godzinach od 10.00 – 18.00 będą kosztowały tylko symboliczną złotówkę.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Aquaparku oraz zapraszamy liczną publiczność na wielkie emocje sportowe, których w tym dniu zapewne nie zabraknie!

PROGRAM ZAWODÓW

Konkurs klasy „L” – Konkurs dwufazowy (z możliwością dwukrotnego startu ) o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pile p. Rafała Zdziereli.

I Konkurs klasy „P” – Konkurs zwykły o Puchar Zastępcy Prezydenta m. Piły p. Krzysztofa Szewca.

II Konkurs klasy „P” – „TOYOTA i KOŃ” (samochód i koń) * Lista uczestników zamknięta (Sponsor + Jeździec dla wybranych Par).

Konkurs klasy „N” – Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z „Jokerem” o Złotą Wstęgę GWDY Zastępcy Prezydenta Miasta Piły p. Beaty Dudzińskiej.

Konkurs klasy „C” – Konkurs Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Piły p. Piotra Głowskiego + konkurs zwykły z jedną rozgrywką.

Magdalena Jakuć
Klub Jeździecki „PROFiL”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *