Pilski Sokół na fali

W dniach 19 – 21 września 2014 roku w Grudziądzu odbył się międzynarodowy turniej Miast Kopernikańskich. Pilski klub reprezentowany był przez sześciu zawodników. Wszyscy wrócili z medalami. Złoto wywalczył Mikołaj Tobera ze srebrem wrócili Paweł Łoboziak,  Krystian Romel i Kacper Sochacki natomiast Paweł Piotrowski i Paweł Kwapisz zadowolić musieli się brązowymi medalami.

Bydgoszcz była gospodarzem międzynarodowego turnieju Jerzego Adamskiego. Na ten turniej zaproszeni zostali trzej pięściarze Sokoła którzy spisali się bardzo dobrze. Złote medale wywalczyli w wadze 48 kg Paweł Łoboziak, który w walce finałowej pokonał Mariusa Lopeciusa z Litwy oraz Mikołaj Tobera po zwycięstwie nad Michałem Bartinkiem z Czech. Drugie miejsce zajął Kacper Sochacki, którego pokonał Dawid Kotrc z Czech.