Pomóż obudzić Filipa, kosztując Cheeseburgera!

1-ego czerwca na Deptaku przy fontannie w Pile, Douglas Montgomery wraz z przyjaciółmi z pomocą lokalnych sponsorów będzie usiłował usmażyć 1000 Cheeseburgerów. Zaprezentujemy też pilski Quest (grę miejską) „Po Pile przez chwilę”. Zapraszamy wszystkich, również niepełnosprawne dzieci. Jeśli masz ochotę na prawdziwego cheeseburgera w amerykańskim stylu przyjdź i dołącz do niego i jego przyjaciół. Otrzymasz cheeseburgera za minimum 5 zł wrzucone do puszki. 

 

budzimy_filipa_pila

Dochód z tej akcji będzie przeznaczony dla 15-letniego Filipa Mejera, syna naszego kolegi. Chłopiec ten, jadąc rowerem został potrącony przez samochód ciężarowy i w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Obecnie przebywa w klinice „Budzik”, gdzie lekarze, rehabilitanci i niezmordowani rodzice próbują go przywrócić do realnego świata (informacja o Filipe na stronie:https://pl-pl.facebook.com/budzimy.filipa).

Na Deptaku będą pracownicy policji, straży pożarnej i medycy – każdy ze swoim pojazdem służbowym… będą opowiadać o swojej pracy i bezpieczeństwie. zostaną podarowane tym służbom zostaną podarowane maskotki, aby w sytuacji przybycia na miejsce wezwania, gdzie znajduje się jakieś przerażone dziecko mogli dać mu jedną z tych maskotek. Dzieci muszą być szczęśliwe!”

Na pytanie czemu Cheeseburgery, Doug odpowiedział: „Wszyscy mają wrażenie, że McDonald serwuje amerykańskie cheeseburgery. McDonald jest fast foodem. Prawdziwy amerykański cheeseburger nie jest fast foodem, jest Świetnym Daniem”.

Koledzy z klasy Filipa też tam będą z atrakcjami dla dzieci. Będzie też specjalny występ taneczny. Mam nadzieję, że jeszcze trochę muzyki na żywo. Czy ktoś chce się z nami pobawić?

Będzie też więcej atrakcji, będziemy przedstawiać projekt GoBabyGo. Przyjdź wypróbować nasze samochodziki do rehabilitacji!

Dołączcie więc do nas 1-go czerwca, w Dzień Dziecka, aby pobudzić kubki smakowe za pomocą „Prawdziwych Amerykańskich Cheeseburgerów”.
Możecie też odwiedzić wydarzenie na stronie na Facebooku.

Joanna PIOTROWSKA
www.gwda.pila.pttk.pl