Pracowite dni Sokoła Piła

Bardzo pracowite były ostatnie dni pilskiego Sokoła. W dalekiej Łomży odbył się Puchar Polski Kadetów. Wyjazd ten był dość pechowy dla pięściarzy z Piły. Zarówno Kacper Sochacki jak i Mikołaj Tobera już w pierwszych walkach trafili na faworytów i mimo ambitnej postawy musieli uznać wyższość rywali. Jedynym który powrócił z medalem jest Paweł Łoboziak, który wywalczył brąz.

W Gryficach odbył się mecz Polska – Ukraina. Powołanie na ten mecz dostał Krystian Romel. Krystian zwyciężył Volodamira Fedoruka i tym samym przyczynił się do zwycięstwa Polski 12 – 4

Z kolei w Kościerzynie odbył się II Kościerski Boxing Show Był to mecz bokserski Kaszub i Śląska. Do startu w tej imprezie zaproszeni zostali Paweł Piotrowski i Krystian Romel.
Paweł pokonał Mateusza Jurkowskiego natomiast Krystian wygrał z Przemysławem Olejem.

11 listopada w Wałczu odbył się Turniej Niepodległościowy. Brali w nim udział zawodnicy z Pomorskiego, Zachodnio – Pomorskiego, Lubuskiego, Wielkopolski. oraz Ukrainy. Nasz  zawodnik Paweł Piotrowski dostał propozycję walki z medalistą mistrzostw Ukrainy seniorów. Paweł nie uląkł się starszego i bardziej utytułowanego przeciwnika i toczył z nim wyrównany bój. Niestety po ostatnim gongu to Stiepan Stefaniszyn okazał się zwycięzcą 2-1.

Sławomir Nowicki

pracowite_dni_sokola10

pracowite_dni_sokola12 pracowite_dni_sokola11