Prezydent Głowski towarzysko zagrał w ping-ponga

W sobotę, 23 sierpnia, w pilskim AQUAPARKU po raz pierwszy w historii Grodu Staszica rozegrano turniej czterech rakietek, czyli Racketlon!

Na otwarciu tego nietuzinkowego turnieju nie zabrakło prezydenta Piły – Piotra Głowskiego, który nie dość, że obserwował poczynania zawodników na wszystkich arenach, to również stoczył towarzyski pojedynek w tenisa stołowego z gospodarzem Aquaparku, prezesem Krzysztofem Kijakiem!

Chociaż, jak mówi sam prezydent, nigdy nie grał w tę grę, no może poza kilkoma uderzeniami w podstawówce,  pierwszy obywatel Piły radził sobie całkiem sprawnie z rakietką. Widać, że włodarz grodu nad Gwdą nie dość, że jest sprawny ruchowo, to na dodatek szybko przyswaja sobie tajniki każdej, nowej dziedziny. A niewątpliwie takie walory są niezwykle ważne dla każdego przywódcy! Brawo!!!

mm

prezydent_glowski_towarzysko10prezydent_glowski_towarzysko20 prezydent_glowski_towarzysko11 prezydent_glowski_towarzysko12 prezydent_glowski_towarzysko13 prezydent_glowski_towarzysko14 prezydent_glowski_towarzysko15 prezydent_glowski_towarzysko16 prezydent_glowski_towarzysko17 prezydent_glowski_towarzysko18 prezydent_glowski_towarzysko19