Przedświąteczne granie w Pile

Przedswiateczne_granie

W sobotę, 20 grudnia, siatkarki PGNiG Nafta Piła zagrają z drużyną z Dąbrowy Górniczej pierwszy mecz rundy rewanżowej ORLEN Ligi.

W ostatnim meczu przed świętami pilanki podejmą zespół Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza o dość nietypowej porze. Z racji transmisji telewizyjnej mecz odbędzie się o godz. 14:45. Pojedynek, który oba zespoły rozegrały ze sobą w pierwszej rundzie był raczej jednostronny – zespół ze Śląska pokonał wówczas pilanki w trzech setach. Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu i widoczna jest poprawa w grze pilskiej drużyny.

Podopieczne młodego trenera, Łukasza Przybylaka, nie rezygnują w walce o kolejne punkty ligowe i dadzą z siebie wszystko w walce o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Choć faworytem spotkania jest zespół z Dąbrowy, pilanki z pewnością postarają się o przedświąteczną niespodziankę dla swoich wiernych kibiców.

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. posiada już w sprzedaży kalendarze na 2015 rok, które kibice będą mogli zakupić przed meczem w kasie.

Angelika Kuksinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *