Rockopolis Smooth Garden: Chris Maliński

Rockopolis_Smooth_Garden_Chris_Malinski

W piątek, 11 lipca o 19.00, w ogródku Rockopolis w Pile ul. Pocztowa 1, wejście od ul. M. Konopnickiej odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Rockopolis Smooth Garden. Standardy jazzowe, bluesowe, rockowe i największe hity muzyki popularnej na saksofonie grać będzie Chris Maliński. Wstęp bezpłatny.

Chris Maliński to pochodzący z Piły muzyk solowy, sesyjny, multiinstrumentalista. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Pile, w klasie fletu i fortepianu. Od lat realizuje projekty muzyczne nie tylko z polskimi artystami. Ma na swoim koncie również współpracę z muzykami z całej Europy, Australii i Azji. Na piątkowym koncercie w ogródku Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile usłyszymy standardy bluesowe i jazzowe, ale i zaaranżowane na saksofon przeboje muzyki popularnej, m.in. „Careless Whisper” Georga Michaela, czy „Pod Papugami” Czesława Niemena. Więcej informacji o Chrisie Malińskim można znaleźć na profilu artysty na Facebooku: https://www.facebook.com/malinskichris/info

Rockopolis to nowe miejsce na kulturalnej i rozrywkowej mapie Piły. W samym centrum miasta, przy ul. Pocztowej 1 (wejście od ul. M. Konopnickiej) działa już open air bar – pełnoformatowy pub letni. Wkrótce otwarty zostanie nowy klub. Zapełniamy już kalendarz wydarzeń na najbliższe miesiące. Spodziewajcie się eventów, koncertów oraz spotkań z muzykami i artystami. W Rockopolis gościć będą zarówno lokalni, jak i podbijający sceny w całym kraju muzycy. Zachęcamy do śledzenia profilu Rockopolis na Facebooku: www.facebook.com/RockopolisPL .

(SE)