Smaki, talenty i zabawa w Śmiłowie

28 września przy słonecznej pogodzie, w Śmiłowie odbył się  I Festiwal smaków i talentów. Podczas festynu, w plenerze twórcy i producenci prezentowali, poddawali degustacji i sprzedawali swoje wyroby. Swój czas na miały także dzieci oraz młodzież, która zaprezentowała swoje talenty muzyczne na scenie.

Podczas niedzielnej imprezy można było obejrzeć kiermasz rzemiosła artystycznego. Goście festiwalu poza oglądaniem, słuchaniem i degustowaniem niejako na deser zabawić się (do późnych godzin nocnych) przy dźwiękach zespołów Abba Come Back, Arranger czy cygańskich nutach.

-Ideą tej imprezy, jak każdej którą organizujemy, jest integracja i dobra zabawa. Chcieliśmy dać dziś możliwość naszym lokalnym przedsiębiorcom, restauratorom możliwość zaistnienia na tej imprezie. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie ona bogatsza w program i będzie nas coraz więcej. Dziś równolegle do stołów, gdzie można było coś zdegustować i raczyć się smacznym jadłem, ma miejsce też promocja utalentowanych młodych ludzi z naszej gminy i nie tylko – mówi Krystyna Adamczyk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach.

Należy pochwalić organizatorów za pierwszą udaną ucztę dla podniebienia, dla ciała i dla ducha. A w przyszłym roku oczekiwać jeszcze więcej!

(SE)

smaki_talenty_i_zabawa10

smaki_talenty_i_zabawa50 smaki_talenty_i_zabawa11 smaki_talenty_i_zabawa12 smaki_talenty_i_zabawa13 smaki_talenty_i_zabawa14 smaki_talenty_i_zabawa15 smaki_talenty_i_zabawa16 smaki_talenty_i_zabawa17 smaki_talenty_i_zabawa18 smaki_talenty_i_zabawa19 smaki_talenty_i_zabawa20 smaki_talenty_i_zabawa21 smaki_talenty_i_zabawa22 smaki_talenty_i_zabawa23 smaki_talenty_i_zabawa24 smaki_talenty_i_zabawa25 smaki_talenty_i_zabawa26 smaki_talenty_i_zabawa27 smaki_talenty_i_zabawa28 smaki_talenty_i_zabawa29 smaki_talenty_i_zabawa30 smaki_talenty_i_zabawa31 smaki_talenty_i_zabawa32 smaki_talenty_i_zabawa33 smaki_talenty_i_zabawa34 smaki_talenty_i_zabawa35 smaki_talenty_i_zabawa36 smaki_talenty_i_zabawa37 smaki_talenty_i_zabawa38 smaki_talenty_i_zabawa39 smaki_talenty_i_zabawa40 smaki_talenty_i_zabawa41 smaki_talenty_i_zabawa42 smaki_talenty_i_zabawa43 smaki_talenty_i_zabawa44 smaki_talenty_i_zabawa45 smaki_talenty_i_zabawa46 smaki_talenty_i_zabawa47 smaki_talenty_i_zabawa48 smaki_talenty_i_zabawa49