Steen Jensen zawiesza karierę żużlowca

W minionym tygodniu ogłosiliśmy nazwiska zawodników, których kibice zobaczą w naszych barwach w sezonie 2015. Niestety jest też jedno nazwisko, które nie zostanie zapisane w programie w sezonie 2015. Jest to Steen Jensen. Jest nam niezmiernie przykro, poinformować, że tego zawodnika zabraknie w naszej drużynie w nadchodzącym sezonie. Steen postanowił, bowiem zawiesić żużlową karierę.

Steen Jensen w Victorii występował od dwóch sezonów i był jasnym punktem naszej drużyny. Sympatyczny zawodnik, który po raz pierwszy w Pile pojawił się dzięki pomocy Hansa Nielsena, zawsze bardzo dobrze wypowiadał się o Pile i pilskich kibicach. Zaskakiwał na torze walecznością i fantazją, która czasami sprawiała mu problemy. Zawsze uśmiechnięty, chętnie pozujący do zdjęć, zawsze znajdował czas dla kibiców.

Steen to też dobra dusza w parkingu, dlatego widzieliśmy go w składzie na sezon 2015 – mówi manager Tomasz Żentkowski. Niestety sympatycznego Duńczyka nie zobaczymy w walce o ligowe punkty w najbliższym sezonie. Steen w minionym tygodniu poinformował, że z powodów rodzinnych zmuszony jest do zawieszenia żużlowej kariery. – Mam nadzieję, że nie jest to ostateczne pożegnanie z żużlem i będę robił wszystko, aby wrócić do ścigania. Piła to mój ukochany i najlepszy klub, w jakim przyszło mi startować w żużlowej karierze i bardzo proszę poinformujcie o tym kibiców – przekazał Steen w rozmowie z przedstawicielem klubu. – Będę chciał odwiedzić Piłę, spotkać się z kibicami i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze przyjdzie mi ścigać się dla nich i cieszyć swoją jazdą.

Ze swojej strony dziękujemy Ci Steen za dwa sezony spędzone w Pile, za to, że zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć, nawet wtedy, kiedy potrzebowaliśmy Cię za kilkanaście godzin w Pile. Trzymamy kciuki i czekamy na Twój powrót do Piły!

Źródło:www.victoriapila.com
Foto: Sebastian Daukszewicz

steen_jensen_zawiesza01

steen_jensen_zawiesza02 steen_jensen_zawiesza03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *