Supermecz! AZS Credo Futsal Piła – Hertha BSC Berlin!

supermecz_credo

Kiedy w środę nasz klub na swoim oficjalnym profilu Facebookowym zamieścił informację o hitowym meczu, który zostanie rozegrany jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, większość kibiców naszego klubu wstrzymało oddech. Wiele osób prześcigało się w nazwach drużyn, które powinny zagościć w naszym mieście. Kilku z nich było nawet blisko, jednak nikt chyba nie spodziewał się że do Piły zawita Hertha Berlin!

To nie koniec świetnych wieści. Mecz zostanie rozegrany w ramach „Supermeczu o Puchar Prezydenta Miasta Piły„, a areną tych zmagań będzie Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego w Pile. Działacze klubu postarali się zatem, aby każdy zainteresowany obejrzeniem tego spotkania nie mógł narzekać na brak miejsc. AZS Credo Futsal Piła podczas oficjalnej prezentacji zespołu na sezon 2014/2015 liczy na wszystkich kibiców z Piły i gwarantuje 1500 miejsc siedzących!

„Supermecz” oraz oficjalna prezentacja naszej drużyny odbędzie się już za miesiąc w niedzielę 12 października o godzinie 18:00.

Jest to naprawdę świetna informacja zarówno dla naszego klubu jak i wszystkich pilan zwłaszcza że w najbliższym tygodniu świętujemy rok istnienia. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco i na pewno jest najważniejszą częścią niedzielnego wieczoru, jednak nasz klub przygotował również masę innych atrakcji!

Oprócz wspomnianego widowiska, które będzie trwało dłużej niż standardowy mecz ligowy, bo aż 2×25 minut czystej gry, a nie jak to zwykle bywa 2×20 minut – nasi włodarze zaserwowali nam oficjalną prezentację naszej drużyny na sezon 2014/2015! To nie wszystko… Podczas trwania całej tej imprezy licznie zgromadzona publiczność będzie mogła
wygrać karnety na nowy sezon w postaci szalików klubowych oraz piłki z podpisami obu drużyn. Przerwę między obiema połowami umili nam występ artystyczny grupy tanecznej „Beezone„.

Nasi zachodni sąsiedzi przybędą do Piły już dzień wcześniej, aby móc dobrze przygotować się do tego widowiska, które wspólnie z naszymi zawodnikami zamierzają zaserwować wszystkim zgromadzonym na trybunach kibicom. Nasza strona internetowa oraz oficjalny profil na Facebooku będzie na bieżąco informować o tym hitowym spotkaniu jakie czeka nas
jeszcze przed startem rozgrywek II Polskiej Ligi Futsalu.

Początek „Supermeczu” w niedzielę 12 października, 2014 roku o godzinie 18:00. Jednak
bramy hali otworzą się dla Państwa już od godziny 17:00. Najważniejsze… wstęp na to spotkanie jest bezpłatny!

Uwaga. Jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę kibiców z Piły i okolic.
Zapraszamy!

Łukasz Stasicki,
rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła