Taniej nie tylko w wakacje!

Taniej_nie_tylko_w_wakacje
Przewozy Regionalne przygotowały kolejne atrakcyjne promocje, które pozwolą obniżać koszty podróżowania nie tylko latem – miniREGIOkarnet i mini bilet turystyczny. Przystąpiliśmy również do rządowego programu dla rodzin wielodzietnych – Karty Dużej Rodziny.

Wprowadzenie nowych ofert promocyjnych – mini biletu turystycznego i miniREGIOkarnetu – to propozycja Przewozów Regionalnych dla pasażerów, którzy podróżują tylko pociągami REGIO, interREGIO i REGIOekspres oraz interREGIObusami. Promocja mini bilet turystyczny to doskonała oferta dla osób podróżujących w weekendy. Za 39 zł (pociągami REGIO) lub za 69 zł (wszystkimi pociągami i autobusami Przewozów Regionalnych) można odbyć nieograniczoną liczbę podróży na wszystkich trasach obsługiwanych przez największego polskiego przewoźnika kolejowego, a także dojechać do Niemiec i Czech!

Dla podróżnych, którzy przemieszczają się nieregularnie, ale cenią oferty „bez limitów”, przygotowaliśmy miniREGIOkarnet. Pozwala on odbywać dowolną liczbę podróży w ciągu trzech dowolnie wybranych przez pasażera dni. Podróżny może zrealizować karnet w ciągu dwóch kolejnych miesięcy. Nowa promocja, podobnie jak mini bilet turystyczny, adresowana jest do klientów, którzy korzystają wyłączne z połączeń Przewozów Regionalnych. Karnet sprzedawany jest w dwóch wersjach: na wszystkie pociągi PR i interREGIObusy (za 114 zł) oraz na pociągi REGIO (za 65 zł).

Cały czas w sprzedaży pozostały podstawowe wersje popularnych karnetów: bilet turystyczny (za 45 zł na pociągi REGIO i osobowe, za 79 zł na wszystkie połączenia) i REGIOkarnet (za 75 zł na pociągi REGIO i osobowe, za 129 zł na wszystkie połączenia). Ich posiadacze w dalszym ciągu mogą korzystać nie tylko z połączeń PR, ale także podróżować pociągami innych przewoźników regionalnych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Szczegółowe informacje na temat nowych i pozostałych ofert promocyjnych można znaleźć na stronie www.przewozyregionalne.pl w zakładce Tanie podróżowanie.

Chcąc zachęcić do częstszych podróży rodzin z dziećmi, Przewozy Regionalne przystąpiły do rządowego programu dla rodzin wielodzietnych – Karty Dużej Rodziny. Do 31 grudnia 2015 r. wszyscy członkowie rodzin wielodzietnych posiadający KDR mogą kupić pierwszą roczną REGIOkartę w promocyjnej cenie 140 zł (standardowa cena wynosi 175 zł). REGIOkarta jest podstawowym elementem programu lojalnościowego Przewozów Regionalnych. Jej posiadacze mogą kupować bilety w taryfie RAZEM, oszczędzając do 15 proc. na biletach jednorazowych i do 30 proc. na biletach okresowych! REGIOkartę honorują też inni przewoźnicy regionalni: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie i Koleje Wielkopolsce, dzięki czemu jej posiadacze mogą podróżować taniej w większości regionów kraju! W ramach programu dla rodzin wielodzietnych nie będą dostępne REGIOkarty półroczne i REGIOkarty SENIOR. Osoby, które posługują się Kartą Dużej Rodziny, mogą kupować REGIOkartę w promocyjnej cenie wyłącznie w kasach biletowych PR. Ich spis w poszczególnych regionach można znaleźć na stronie internetowej www.przewozyregionalne.pl w zakładce W regionach (np. małopolskie, Punkty odprawy podróżnych).

(SE)