Victoria Piła zaprasza na festyn

Victoria_Pila_zaprasza_na_festyn

W najbliższą sobotę, 26 lipca, od godziny 15:00 na stadionie przy ulicy Bydgoskiej odbędzie się festyn pod hasłem „Piła na plastronie”. Jest to już cykliczna impreza organizowana przez KŻ Victoria Piła, której celem jest promocja sportu żużlowego w naszym mieście i regionie. Jak zawsze nie zabraknie atrakcji dla starszych i tych najmłodszych kibiców żużla.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie żużlowym przy ulicy Bydgoskiej. Tym razem sympatyków naszej ulubionej dyscypliny zaprosimy na tor i płytę boiska, gdzie do dyspozycji będą liczne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowane będą dmuchane zjeżdżalnie i zamek oraz konkursy z nagrodami. Będzie możliwość przejażdżki motocyklem żużlowym w towarzystwie zawodnika Victorii i pokonanie okrążenia toru na quadzie. Grupa kibiców przygotowuje materiały do wspólnego malowania oprawy meczowej, która później widoczna będzie na meczu z KSM Krosno.

Zawodnicy z pewnością chętnie pozowali będą do zdjęć i podpiszą pamiątki żużlowe. Warto będzie również wziąć udział w organizowanych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym wejściówki na kolejne mecze Victorii i nowe koszulki klubowe. Z pewnością, jak co roku, sporym zainteresowaniem cieszył się będzie otwarty turniej speedrowera, dlatego zachęcamy do przybycia na imprezę na swoich jednośladach. Do dyspozycji odwiedzających będą również stoiska gastronomiczne.

Wejście oraz wszystkie atrakcje: bezpłatne

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na stadionie!

Robert Szłapak