VIVO! Piła wspiera świąteczne akcje pomocy

Okres przedświąteczny to wyjątkowy moment w życiu każdego z nas. To także wyjątkowa okazja, aby wspomóc osoby, których sytuacja zdrowotna czy finansowa nie pozwala w pełni cieszyć się nadchodzącymi świętami. Nie pozostając obojętnym na ich potrzeby,  centrum handlowe VIVO! Piła zaangażowało się aktywnie w szereg akcji wspierających. Najbliższe z nich to przypadająca na 10 grudnia zbiórka żywności dla potrzebujących organizowana przez grupę Piła się Nosi z Pomocą oraz zaplanowana na 17 grudnia akcja charytatywna „Spełniamy Marzenia z Gwiazdami”. Obie inicjatywy odbędą się w VIVO! Piła.   

Grupa Piła się Nosi to rodzice, którzy wykorzystują chusty jako narzędzie pomagające w rodzicielstwie. 10 grudnia, w VIVO! Piła (w holu głównym, tuż obok Carrefour) jej przedstawiciele organizują zbiórkę żywności dla potrzebujących, która połączona będzie z pokazem mody chustowej.

„Spełniamy Marzenia z Gwiazdami” to już znana w Pile przedświąteczna inicjatywa organizowana przez fundację Spełniamy Marzenia. W tym roku projekt ten po raz pierwszy odbędzie się w VIVO! Piła. W jego ramach, 17 grudnia od południa będzie można spotkać znane lokalne gwiazdy, takie jak: Marta Ławska, Tomasz Dolski, Błażej Hatman oraz Maciej Jasiński. Tym niemniej najważniejszym punktem całej inicjatywy jest licytacja zebranych fantów oraz zbiórka pieniędzy, które następnie zostaną przekazane, tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

„W ramach naszej działalności, jako VIVO!, staramy się wspierać różnego rodzaju organizacje i fundacje przez cały rok angażując się w szereg projektów. Jednak okres przedświąteczny w sposób wyjątkowy dotyka naszej wrażliwości, stąd szczególnie w tym czasie staramy się pomagać. Dlatego serdecznie zapraszamy ludzi wielkiego serca zarówno 10 grudnia jak i 17 grudnia, by wspólnie wesprzeć tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej”, skomentowała Magdalena Drzewiecka, Center Manager, VIVO! Piła.

red

vivo_wspiera_swiateczne_akcje00

vivo_wspiera_swiateczne_akcje02 vivo_wspiera_swiateczne_akcje01