W sobotę kolejne ligowe starcie!

SONY DSC

Podopieczni Karola Skiby złapali świetną formę. W minioną sobotę na własnym terenie zdeklasowali AZS Zieloną Górę 7:2 i znajdują się tuż za plecami liderujących Obornik. Świetna passa trzech kolejnych zdecydowanych zwycięstw trwa i każdy z kibiców liczy że również tym razem pilanie udowodnią swoją wyższość nad beniaminkiem z Leszna. Czy tak się stanie?

KS Sporting Futsal Leszno to drużyna która w swoich szeregach ma zawodników dysponujących dobrą techniką, która w połączeniu z walecznością jest w stanie zagrozić każdemu. Tak było również przed tygodniem, kiedy to Sporting gościł na własnym parkiecie lidera, który musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i po zaciętej końcówce ostatecznie szczęśliwie pokonać gospodarzy. Leszczyński zespół jest groźny dla każdego, a doświadczenie, które zdobywają z kolejki na kolejkę na pewno stale procentuje – zwłaszcza że ci zajmując ostatnie miejsce punktów potrzebują jak tlenu.

KS Credo Futsal Piła zwyżkuje formą! Drużyna prowadzona przez Karola Skibę z tygodnia na tydzień prezentuje się coraz lepiej. Ostatnie dwa zwycięstwa (8:0 i 7:2) nie podlegały, absolutnie żadnej dyskusji i wszyscy ponownie liczymy że tak samo będzie w sobotę. Własna publiczność niesie naszych zawodników z tygodnia na tydzień, jednak ten maraton już w przyszłym tygodniu będzie musiał się zakończyć kiedy to przed samymi świętami zagramy po raz ostatni w tym roku na własnym boisku w derbowym pojedynku z  Poznaniem. Od stycznia rozpoczynamy nowy maraton, tym razem 3 kolejnych spotkań rozgrywanych na wyjeździe, a pilan na własnym terenie będziemy mogli zobaczyć dopiero 18 stycznia w meczu z Mosiną.

Organizatorzy ponownie zadbali o emocje i to nie tylko te na boisku! Warto wspomnieć, że sobotni mecz poprowadzi wszystkim dobrze znana postać, zdecydowanie najlepsza osoba w swoim fachu – czyli Wojciech Dróżdż!

Do wygrania jak zawsze będzie cała masa nagród, a w tym między innymi:

– szaliki klubowe ufundowane na ten mecz przez firmę Budromel – Krystian Pęski,

– kalendarze z postaciami KS Credo Futsal Piła ufundowane przez Studio K2 – Krzysztof Rauhut,

– bony do wykorzystania w Miś Barze,

– bon do wykorzystania w Pizzerii Coloseum

– oraz inne gadżety klubowe!

Przyjdź na mecz, przeżywaj wielkie sportowe emocje i zgarniaj nagrody!

Łukasz Stasicki,
rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *