Wakacje w lesie z aparatem

Wakacje_w_lesie_z_aparatem

Podczas wakacji zapraszamy do lasu, do wędrówek po leśnych szlakach i do odkrywania ich tajemnic. Zachęcamy także do robienia zdjęć, które będą pamiątką miłych chwil na łonie natury, ale także, dzięki nim można wygrać cenne nagrody ufundowane przez Lasy Państwowe.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile zaprasza do udziału w konkursie z okazji 90-lecia Lasów Państwowych pn. „Leśne fotografie”. Do konkursu mogą zostać zgłoszone wszelkie prace tematycznie związane z lasem: pokazujące piękno krajobrazu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków, uroki wędrówek po lesie, pracę w lesie itp. Zdjęcia powinny być wykonane na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.

Organizator konkursu przewidział nagrody rzeczowe dla autorów zdjęć nagrodzonych I, II i III miejscem w konkursie. Wręczenie nagród dla laureatów konkursu nastąpi w czasie finału Leśnego Rajdu Rowerowego. Prace należy nadsyłać w terminie do 1 sierpnia 2014 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej RDLP w Pile – http://www.pila.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konkurs-lesne-fotografie-

(SE)