Wesprzyj akcję dla dzieci z domów dziecka!

Szanowni darczyńcy! W związku z planowaną akcją charytatywną zwracam się do Państwa o wsparcie akcji ZŁOMBOL.

Akcja, do uczestnictwa w której pragniemy Państwa zaprosić, ma na celu uzyskanie pieniędzy na zakup rzeczy dla domów dziecka. Pierwsza edycja naszego przedsięwzięcia miała miejsce w 2007 roku. Tylko w zeszłym roku zebraliśmy ponad 302.000 zł. Dzieci z domów dziecka otrzymały m.in. sprzęt komputerowy, gry, programy edukacyjne, TV, pościele, rowery, zabawki.

Złombol to niezwykłe przedsięwzięcie. Jest to wyprawa samochodów produkcji komunistycznej. W tym roku celem wyprawy jest hiszpańska miejscowość Lloret de Mar.

Zgłoszonych załóg, które wystartują, jest już rekordowa liczba ponad 250. Pierwszy raz będzie w niej brała udział załoga z Piły. Jej uczestnicy nie są anonimowi. W skład drużyny wchodzą: Mateusz i Bartosz Lewandowscy, na co dzień pracujący w rodzinnej firmie Centrum Ogrodnicze „Iglak” oraz Marek Matuszewski – zawodowy kierowca zatrudniony w holenderskiej firmie Rijnart.

Darczyńcy, którzy wspomogą akcję mogą liczyć na duże zainteresowanie mediów. Dzięki wykupieniu powierzchni na startujących pojazdach, wspierające akcję firmy i osoby zostaną rozreklamowane w Pile i innych miastach Europy Zachodniej. Po ukończonej wyprawie samochód z logo firmy będzie cały rok jeździł ulicami Piły. Media zainteresowane nagłośnieniem akcji to: TVN, TVN TURBO, Radio Eska , Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza, RMF FM oraz lokalne media. Zdobyte fundusze zostaną w całości przeznaczone na organizację wyprawy i zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci z domów dziecka.

Liczymy na Państwa zaangażowanie w szlachetną akcję.

Dokładne informacje o akcji znajdą Państwo na stronie: www.zlombol.pl

Z wyrazami szacunku
„Favorit Team Piła„

wesprzyj_akcje_dla_dzieci_z_domow_dziecka10

wesprzyj_akcje_dla_dzieci_z_domow_dziecka14

wesprzyj_akcje_dla_dzieci_z_domow_dziecka11

wesprzyj_akcje_dla_dzieci_z_domow_dziecka12

wesprzyj_akcje_dla_dzieci_z_domow_dziecka13