Witalij Biełousow opuszcza Piłę i kieruje list do sympatyków speedway’a

Wszystko już jasne. Witalij Biełousow nie będzie w sezonie 2015 reprezentować barw Victorii Piła. Sympatyczny zawodnik postanowił zrobić kolejny krok w rozwoju swojej kariery i podpisał kontrakt z Orłem Łódź, który startuje w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rosyjski żużlowiec za pośrednictwem mediów kieruje list będący podziękowaniem dla sympatyków, kibiców pilskiego zespołu, oraz mediów.

Drodzy Kibice, Sponsorzy, Media, Osoby, które mi pomagały

Ostatnie dwa sezony na żużlowych torach były dla mnie bardzo ważnym okresem. Regularne występy ligowe w barwach drugoligowej Victorii Piła pozwoliły mi się rozwinąć, jako zawodnikowi. Szczególnie ważne było to w tym sezonie gdyż był to mój pierwszy sezon startów w gronie seniorów. Jednak po rozważeniu wszystkich ofert i przeprowadzeniu rozmów, podjąłem już decyzję na temat mojej przynależności klubowej w Polsce w sezonie 2015. Wybrałem ofertę Orła Łódź.

Odchodzę z Piły, jako spełniony sportowiec. Czas spędzony w pilskiej drużynie będę zawsze wspominał bardzo miło. W Grodzie Staszica i powiecie pilskim poznałem wielu wspaniałych ludzi, których wspominam bardzo miło i którymi chciałbym utrzymać kontakt. Dzięki nim czułem się jak w domu i mogłem dojechać do końca tegorocznych rozgrywek.

Bardzo dziękuje sponsorom, i kolegom za okazaną pomoc. Dziękuję Trenerowi i Menagerowi za zaufanie.

Pragnę podziękować Wam, drodzy Kibice za ogromny doping i wszelkie wyrazy sympatii, które otrzymywałem z Waszej strony podczas meczów w Pile i na wyjeździe. Byliście super.  Wierzę, że moja osoba może liczyć na miłe przyjęcie z waszej strony, gdy pojawię się na pilskim torze.

Na koniec dziękuje Wam drogie Media. To dzięki waszym relacjom, zdjęciom, wywiadom w prasie, radiu, telewizji, internecie kibice otrzymywali informacje o moich startach, wynikach, sukcesach i porażkach na torze.  

Obiecuje, że będę się starać rozwijać swoją sportową karierę i robić jak najlepsze wyniki!

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2015

Ze sportowym pozdrowieniem,
‎Vitaly Belousov

Vitaly Belousov – 2014-Video
https://www.youtube.com/watch?v=pslw8RUYuaA&feature=youtu.be

(SE)

witalij_bielousow_opuszcza10

witalij_bielousow_opuszcza12 witalij_bielousow_opuszcza11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *