Żółwie Piła wygrywają z Opolem

W niedzielę wyborczą Żółwie pokonały następny zespół – MUKS Orlik II Opole 12:5 (5:1, 3:0, 4:4).  Żółwie Piła prowadzą od początku w tabeli i są do tej pory niepokonani. Arcyciekawie zapowiadają się następne mecze: z PTH Poznań 28 listopada i BKS Bydgoszcz 07 grudnia.

– Mecz pod pełną kontrolą Żółwi, pomimo, że pierwszą bramkę strzelił przeciwnik. Ale to chyba stało się już regułą w tym sezonie. Założenia taktyczne – zdobycie wyraźnego prowadzenia, kontrola rezultatu w 2 i 3 tercji – zrealizowane prawie dobrze. Ale kto by się przejmował strzeleniem czterech bramek Żółwiom w trzeciej tercji, przy takim rezultacie. Opole nie chciało przegrać do jednego, i wynik nie jest nudny. Michałowi Olczykowi gratuluję zdobycie hat-trick’a dla Orlika w trzeciej tercji. Dziękujemy naszym sponsorom, że rozegraliśmy następne spotkanie – relacjonuje Mariusz Huszcza, sekretarz zarządu TMH „Żółwie” Piła.

Bramki strzelali:

Żółwie Piła:
Dawid Zembrzuski -3
Marcin Zwierzychowski -2
Mariusz Zwierzychowski -2
Mateusz Wiśniewski -2
Mateusz Kurpiewski -2
Konrad Białoś -1

MUKS Orlik II Opole:
Miczhał Olczyk -3
Wojciech Frańczak -1
Jakub Wróbel -1

(SE)
Fot. Elżbieta Skowron (calwados@icpnet.pl)

zolwie_wygrywaja_z_opolem10

zolwie_wygrywaja_z_opolem31 zolwie_wygrywaja_z_opolem11 zolwie_wygrywaja_z_opolem12 zolwie_wygrywaja_z_opolem13 zolwie_wygrywaja_z_opolem14 zolwie_wygrywaja_z_opolem15 zolwie_wygrywaja_z_opolem16 zolwie_wygrywaja_z_opolem17 zolwie_wygrywaja_z_opolem18 zolwie_wygrywaja_z_opolem19 zolwie_wygrywaja_z_opolem20 zolwie_wygrywaja_z_opolem21 zolwie_wygrywaja_z_opolem22 zolwie_wygrywaja_z_opolem23 zolwie_wygrywaja_z_opolem24 zolwie_wygrywaja_z_opolem25 zolwie_wygrywaja_z_opolem26 zolwie_wygrywaja_z_opolem27 zolwie_wygrywaja_z_opolem28 zolwie_wygrywaja_z_opolem29 zolwie_wygrywaja_z_opolem30