Enea PTPS Piła remisuje z beniaminkiem! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Enea PTPS Piła remisuje z beniaminkiem!

W piątkowe popołudnie, 28 sierpnia 2020 roku,  Enea PTPS Piła rozegrała pierwszy w tym sezonie sparing we własnej hali. Przeciwnikiem pilskiego zespołu był beniaminek TAURON Ligi – Joker Świecie.

Pilanki po raz pierwszy w nowym składzie rozegrały mecz we własnej hali. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa sparing odbył się bez udziału publiczności.

Przed meczem drużyny ustaliły, że niezależnie od wyniku rozegrane zostaną cztery sety, stąd tak nietypowy dla siatkówki remis, mecz zakończył się bowiem wynikiem 2:2 (22:25, 25:18, 25:22, 15:25).

- Skąd te rozbieżności w wynikach? – Dalej rotujemy składem i wypróbowujemy różne warianty gry - mówi drugi trener pilanek Damian Zemło. - Powoli wchodzimy w ligowy rytm pracy – dodaje.

Już za tydzień zespoły spotkają się ponownie, na rozgrywanym w Świeciu turnieju - Zapowiada się tam ciekawe granie – komentuje drugi trener. – Granie, które dostarczy nam ostatnich materiałów do przedsezonowej analizy. To będą już takie ostatnie szlify przed pierwszą kolejką TAURON Ligi – tłumaczy Zemło.

Biuro prasowe PTPS Piła

enea_remisuje

enea_remisuje1_02 enea_remisuje1_01