OFERTA REKLAMOWA NA STRONACH INTERNETOWYCH

 

Portal: {www.tetnoregionu.pl}

 

Pilski portal informacyjny {www.tetnoregionu.pl} jest wirtualnym wsparciem naszej bezpłatnej gazety powiatowej, wydawanej w cyklu miesięcznym. Informacje zawarte w gazecie docierają poprzez stronę www do wszystkich, którzy jej nie “zdobyli”, a słowa tego używamy z pełną świadomością. Mimo, iż drukujemy wielotysięczny nakład, nie jesteśmy w stanie zapewnić dotarcia do wszystkich zainteresowanych. Tętno Regionu jest gazetą bezpłatną, w której czytelnicy z Piły i największych miast powiatu znajdą bieżące wiadomości, opisy wydarzeń, interesujące wywiady, nowinki z wielu dziedzin życia i biznesu.

 

W podobny sposób redagujemy na internetowy portal, w którym najczęściej jako pierwsi publikujemy informacje o bieżących wydarzeniach, fakty z życia miasta i regionu.

 

Piła, Chodzież, Zlotów, Wałcz, Trzcianka, Czarnków, Ujście, Wyrzysk, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka, Tuczno, Człopa, Krajenka, Jastrowie, Łobżenica…

 

Internet ma tę niewątpliwą zaletę, że dociera geograficznie do każdego, wszędzie i o każdej porze dnia i nocy.

 

Stąd reklama umieszczona na stronach informacyjnych jest niewątpliwie bardzo skuteczna i odbierana przez tysiące potencjalnych klientów, firm i sklepów wszystkich branż.

 

Reklama internetowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zainteresowani zawsze mają do niej dostęp, chcąc znaleźć interesującą ich ofertę.

 

Reklama na stronach naszego pilskiego i powiatowego portalu jest umieszczona w najbardziej eksponowanych miejscach. Wybór odpowiedniego modułu zależy od wymagań i decyzji reklamodawcy. Oferujemy zarówno wielkie powierzchnie reklamowe (moduł nr 1) a także mniejsze, dopasowane do potrzeb klienta.

 

Należy pamiętać, że reklama powielana, lub umieszczona na stałe jest o wiele skuteczniejsza od jednorazowej kampanii.

 

Czytelnicy, odbiorcy i potencjalni klienci zapamiętują wzrokowo reklamę i jej miejsce. Mają do niej stały i łatwy dostęp.

 

Dlatego każda następna miesięczna emisja podlega negocjacjom cenowym. Stali klienci mogą liczyć na znaczne rabaty i upusty.

 

Stosujemy także kampanie reklamowe łączone.

 

Każdy, kto zamawia moduł odpowiedniej wielkości w wydaniu papierowym Tętna Regionu może liczyć na znaczne procentowe rabaty emisji reklam na portalu internetowym.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

Prosimy wybrać odpowiedni dla siebie moduł i skontaktować się z naszym działem reklam w celu finalizacji zamówienia wybranej kampanii reklamowej. Pomagamy w redagowaniu materiałów.

 

Marek Mostowski
tel. 605 689 900
e-mail: iacta@wp.pl

 

Jadwiga Szukaj
tel. 501 754 055
e-mail: jasz2106@op.pl