Maja Pelczarska rozgrywającą Enea PTPS Piła! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Maja Pelczarska rozgrywającą Enea PTPS Piła!

  maja_pelczarska

  25-letnia zawodniczka zasiliła szeregi zespołu Mirosława Zawieracza. Maja Pelczarska pochodzi z Rzeszowa i to tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Następnie grała w takich klubach jak Sparta Warszawa, Silesia Volley Mysłowice, UKS Jedynka Tarnów oraz E.Leclerc Radomka Radom. To właśnie z radomskim klubem zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach. Grę w beniaminku przerwała jej jednak kontuzja stopy. W ubiegłym sezonie reprezentowała barwy pierwszoligowego klubu Karpaty AZS PWSZ MOSiR Krosno Glass.

  W nadchodzącym sezonie powróci do ekstraklasy w barwach Enei PTPS-u Piła.

  - Gdy pojawiła się możliwość gry w PTPS-ie długo się nie zastanawiałam, drużyna bardzo fajnie zaprezentowała się w zeszłym sezonie, a ja chcę ponownie spróbować swoich sił w ekstraklasie – mówi Pelczarska. - Dodatkowo będzie tam kilka koleżanek, z którymi miałam już przyjemność grać. Do zespołu dołączam więc z pozytywną energią i nastawieniem. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc drużynie i wykorzystać wszystko to czego nauczyłam się do tej pory.  

  Maja Pelczarska jest drugą ogłoszoną przez pilski klub rozgrywającą. O miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Sylwią Kucharską, która dołączyła do Enei PTPS-u w ubiegłym sezonie.

  Maja, witamy w drużynie!

  Biuro prasowe PTPS Piła