Pilski aptekarz na Międzynarodowych Targach w Japonii | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilski aptekarz na Międzynarodowych Targach w Japonii

Marek Sokal, znany pilski aptekarz i przedsiębiorca, ale także dziennikarz Tętna Regionu po niedawnym uczestnictwie w Misji Szkoleniowej w Genewie, tym razem udał się do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pan Marek wraz z przedsiębiorcami posiadającymi siedzibę swoich firm na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” – dzięki uprzejmości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – udali się do Japonii na odbywające się w dniach od 6 do 9 marca 43. Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów FOODEX JAPAN 2018. Wielkopolska delegacja zaprezentowała się na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego.

FOODEX JAPAN International Food & Beverage Exhibition to największe targi żywności i napojów w Azji, i trzecie co do wielkości na świecie. Targi odbywają się corocznie od 1976 roku, w Międzynarodowym Centrum Makahuri, znajdującym się w bez mała milionowym mieście Chiba, położonym na wyspie Honsiu.

mm

pilski_aptekarz_w_japonii00

pilski_aptekarz_w_japonii02 pilski_aptekarz_w_japonii01