Policyjne serca biły w VIVO! Piła dla Filipa | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Policyjne serca biły w VIVO! Piła dla Filipa

Policjantki i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wzięli udział w akcji charytatywnej pn. “Mundurowi dla Filipa”. W galerii Vivo w Pile mundurowi przygotowali specjalne miasteczko policyjne, gdzie na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Wspólnie do akcji włączyli się m.in. policjanci ze Szkoły Policji w Pile, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, ratownicy medyczni, uczniowie z klas mundurowych ze Szkoły przy Teatralnej w Pile.

11-letni Filip od kilku miesięcy walczy z guzem mózgu. Obecnie przebywa w Niemczech i jest po operacji. Teraz przed chłopcem kosztowna rehabilitacja. Mieszkańcy Piły niezwykle aktywnie włączyli się w pomoc dla młodego mieszkańca naszego miasta. Błyskawicznie z pomocą przyszli także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

22 lutego br. policjanci i policjantki z pilskiej komendy wzięli udział w akcji charytatywnej pn. „Mundurowi dla Filipa”. Funkcjonariusze przygotowali dla najmłodszych strefę bezpiecznego malucha, konkursy, quizy, warsztaty z zakresu ruchu drogowego. Wszystkim mundurowym towarzyszyła policyjna maskotka sierż. Pyrek, który chętnie pozował do zdjęć z tymi młodszymi i starszymi uczestnikami imprezy. Na wszystkich czekały odblaskowe niespodzianki, edukacyjne książeczki oraz wiele słodkości.

Dziękujemy organizatorom przedsięwzięcia za zaproszenie oraz wyjątkową, wspaniałą atmosferę.

Podkom. Żaneta Kowalska / foto: post. Maciej Ksyta
KPP w Pile

policyjne_serca1_01

policyjne_serca1_10 policyjne_serca1_02 policyjne_serca1_03 policyjne_serca1_04 policyjne_serca1_05 policyjne_serca1_06 policyjne_serca1_07 policyjne_serca1_08 policyjne_serca1_09