Razem dla Filipa. W piątek w Pile koncert charytatywny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Razem dla Filipa. W piątek w Pile koncert charytatywny

  11-letni Filip z Piły walczy z guzem mózgu, a na tę walkę potrzebne są pieniądze. W piątek w Pile odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie nastolatka. Filip ma 11 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej numer 11 w Pile. - Urodził się jako zdrowy chłopiec, aktywnie uprawiał sport, jest karateką i bramkarzem – mówią rodzice Filipa.

  W lipcu 2019 roku u nastolatka zdiagnozowano guza mózgu – potężnego czaszkogardlaka. Jeszcze w lipcu guza usunięto w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i od tej pory Filip jest pod opieką specjalistów. Wszystko wskazywało, że najgorsze jest już za Filipem i jego rodziną. - Stan zdrowia Filipa bardzo się poprawił, wrócił do szkoły i prawie normalnego życia. Niestety wynik kontrolnego rezonansu załamał nas. Guz bardzo szybko odrasta. Konieczna jest kolejna operacja pod koniec stycznia, a potem naświetlanie – mówią rodzice Filipa, apelując o pomoc bo koszty leczenia są ogromne. Mowa o kilkuset tysiącach złotych.

  Filip jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”. Pieniądze na jego leczenie można wpłacać na konto, którego numer jest dostępny na stronie Fundacji (https://www.kawalek-nieba.pl/filip-kazmierczak/). Wpłat można dokonywać też za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl (https://pomagam.pl/filip-kazmierczak).

  Na Facebooku powstała grupa “Razem dla Filipa Kaźmierczaka” (https://www.facebook.com/groups/RazemDlaFilipaKazmierczaka/). Znajdziecie tam wszystkie informacje o Filipie i o tym, jak można mu pomóc w walce z guzem. Członkowie grupy prowadzą też aukcje, z których pieniądze zostaną przekazane na leczenie 11-latka z Piły.

  W najbliższy piątek, 17 stycznia o 16.00 w sali miejskiej w budynku Inwest-Parku przy ulicy Dąbrowskiego 8 odbędzie się Koncert Charytatywny dla Filipa. Zebrane podczas tego wydarzenia pieniądze również zostaną przekazane na leczenie Filipa. W programie m.in.: występy, prezentacje i licytacje. Przygotowano też kiermasz i atrakcje dla najmłodszych. Wszystko, po to by pomóc Filipowi i jego rodzinie w zebraniu pieniędzy na leczenie.

  Nagrania o Filipie: https://youtu.be/hDLLi1dclOg

  RAZEM DLA FILIPA KAŹMIERCZAKA
  #RAZEMDLAFILIPA

  fot. archiwum rodzinne

  razem_dla_filipa1_01

  rbt razem_dla_filipa1_02 rbt rbt