Sylwia Kucharska zostaje w Enea PTPS Piła! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Sylwia Kucharska zostaje w Enea PTPS Piła!

Rozgrywająca kolejny sezon reprezentować będzie barwy pilskiego klubu. W minionym sezonie Sylwia Kucharska była podstawową rozgrywającą Enei PTPS-u Piła – wyszła na boisko we wszystkich meczach rozgrywanych przez pilską drużynę. Była również najlepiej serwującą zawodniczką pilskiego zespołu – posyłając na drugą stronę siatki aż 19 asów serwisowych.

- Cieszę się, że zostaję w Pile po udanym sezonie. Ważnym elementem mojej decyzji była na pewno osoba trenera. Współpracuję z nim już kolejny rok i widzę, że ta współpraca pozytywnie wpływa na mój rozwój, ale też na postawę całej drużyny, która przekłada się na wyniki – mówi Kucharska.

Rozgrywająca, swoją seniorską karierę rozpoczęła w wieku 18 lat w I-ligowym klubie KS Murowana Goślina, w którym spędziła trzy sezony. W sezonie 2016/2017 związała się kontraktem z pilskim PTPS-em, w którego barwach zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach. Następnie trafiła do I-ligowej Energii MKS Kalisz. Przed powrotem do PTPS-u reprezentowała również Budowlanych Toruń.

Biuro prasowe PTPS Piła
Foto: Sebastian Daukszewicz

sylwia_kucharska_zostaje1_01

sylwia_kucharska_zostaje1_03 sylwia_kucharska_zostaje1_02