Tribute to Maanam Show w Pile na BARCE! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Tribute to Maanam Show w Pile na BARCE!

  W piątek, 12 listopada 2021 w Klubie Muzycznym BARKA, przy ul. Wodnej w Pile wystąpi „Tribute to Maanam Show”. 9:00 – (otwarcie Klubu). 20:00 – start koncertu (około).

  Bilety:
  II pula – 45zł (do 11.11.)
  Dzień koncertu: 55zł

  Przedsprzedaż:
  - w internecie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/64049/Pi%C5%82a/Tribute+to+Maanam/?fbclid=IwAR3I4fy1QPWpcSg0bxXludfcjm1h9W9HRtmScTzRESJI3ee44xwAXAXwNM0

  Po koncercie AFTER PARTY !!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
  Godz.: około 22:00 (zaraz po koncercie) do …
  Impreza w klimacie rock’n’roll, rock, punk, metal, rock steady, ska, reggae, …

  TRIBUTE TO MAANAM SHOW

  Już 12 listopada w klubie BARKA w Pile zabrzmią największe przeboje legendarnego rockowego zespołu. Koncert to podróż przekrojowa po największych hitach Maanamu, wśród których nie zabraknie takich przebojów jak: “Boskie Buenos”, “Szare miraże”, “Kocham cię kochanie moje”, “Ta noc do innych jest niepodobna”, “Krakowski Spleen”, “Się ściemnia”, “Cykady na Cykladach”, “Szał niebieskich ciał” i wiele innych.

  Projekt nie stara się być kopią Maanamu, a próbą spojrzenia na znany od lat materiał z perspektywy młodego pokolenia. To nowe aranżacje zachowujące ducha oryginału, w których przeplata się buntownicza muzyka lat 80-tych z nowymi brzmieniami i elementami wszelakich nurtów muzycznych. To próba wyciągnięcia ze znanych przebojów ich esencji, siły przekazu i spojrzenia na nie przez nowy pryzmat muzyczny.

  Pięcioosobowy zespół składa się z muzyków reprezentujących odmienne gatunki muzyczne, a znajdujących wspólny mianownik w uwielbieniu dla twórczości Maanamu. Tak też znane przeboje zostają okraszone elementami jazzu, bluesa, punka, R&B i soulu. Przede wszystkim jednak prym wiedzie rockowa gitarowa muzyka.

  Tak jak siłą napędową Maanamu była Kora, tak siłą napędową Tribute’u jest Julita Zielińska – obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą trójmiejska wokalistka, która na co dzień związana z soulem i R&B odkrywa przed publicznością pokłady rockowej energii.

  Tribute to Maanam Show zagrają dla Was:
  Julita “Ziela” Zielińska – wokal
  Hubert Baumann – gitara
  Filip Arasimowicz – gitara basowa
  Jan Jarecki – instrumenty klawiszowe
  Krystian Bartusik – perkusja

  Joanna Naranowicz

  tribute_to_maanam_show1_01

  tribute_to_maanam_show1_05 tribute_to_maanam_show1_02 2019.12.13 - Tribute to Maanam Show 2019.12.13 - Tribute to Maanam Show