Wadim Tarasienko zostaje w Polonii Piła! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wadim Tarasienko zostaje w Polonii Piła!

  Już tylko godziny dzielą nas od oficjalnego rozpoczęcia okresu transferowego w polskich ligach żużlowych. Dziś już wiemy, że Rosjanin Wadim Tarasienko zostaje na kolejny sezon w Polonii Piła. Przedłużenie kontraktu odbyło się w sobotę, 29 października, w siedzibie klubu.

  To dobra informacja dla pilskich kibiców, którym podobała się widowiskowa jazda Wadima.

  - Podpisałem kontrakt na starty w Pile. Mówiąc szczerze to już wcześniej rozmawiałem wstępnie z Tomkiem Żentkowskim. W sobotę doszło do spotkania i tak naprawdę w ciągu kilku minut doszliśmy do porozumienia. Bardzo sobie cenie stabilność klubową, a tak jest w Pile i mam nadzieje, że dalej tak będzie. Oczywiście były oferty z innych klubów. Niektóre nawet bardzo kuszące, ale tak jak mówiłem, atmosfera w klubie i dobry kontakt z kolegami z drużyny ma również duże znaczenie, podobnie jak finanse. Teraz mogę już spokojnie przygotowywać się do sezonu 2017. Liczę, że razem z drużyną uda nam sie powalczyć o zwycięstwo w Nice PLŻ – mówi Tętnu Regionu Wadim Tarasienko.

  Rosjanin w ubiegłym, debiutanckim sezonie zdobył dla Polonii 118 punktów i uzyskał średnią biegową 1,814.  Był to 32. rezultat wśród zawodników sklasyfikowanych w Nice Polskiej Lidze Żużlowej w sezonie 2016.

  W sezonie 2016 mieliśmy okazję medialnie patronować Wadimowi. Gratulujemy naszemu żużlowcowi nowego kontraktu i czekamy na udany sezon 2017.

  Sebastian Daukszewicz

  tarasienko_zostaje01

  tarasienko_zostaje02