Weekend Sportów Walki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Weekend Sportów Walki

  W Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski kadetów w boksie. W turnieju wystąpiła trójka zawodników pilskich Sportów Walki. Najlepiej wypadł Miłosz Bogucki, który po dwóch pewnych zwycięstwach został mistrzem Wielkopolski w kategorii 70 kg i awansował do kolejnego turnieju w którym zawodnicy z Wielkopolski i Dolnego Śląska będą walczyli o awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

  Trzecie miejsce i brązowy medal zdobył Maciej Różyło, który w półfinale uległ ubiegłorocznemu Mistrzowi Polski Natanowi Kierzkowi z Gostynia. Na etapie eliminacji z zawodów odpadł Kacper Kowalski. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników.

  W tym samym czasie w Spale dwóch zawodników Sportów Walki przebywało na zgrupowaniu Kadry Narodowej seniorów K1. Dawid Siek i Piotr Woźniak przygotowują się do Mistrzostw Polski pro-am w K1 które już za trzy tygodnie odbędą się w Nowej Soli.

  Kolejna reprezentantka pilskiego klubu Julianna Rutkowska brała w weekend udział w bokserskim turnieju w Karlinie, gdzie stoczyła niepunktowaną walkę z Wiktorią Pomorską z klubu Spartakus Szczecin.

  Sporty Walki Piła

  weekend_sportow1_01

  weekend_sportow1_07 weekend_sportow1_01 weekend_sportow1_02 weekend_sportow1_02 weekend_sportow1_03 weekend_sportow1_04 weekend_sportow1_05 weekend_sportow1_06