Znamy nowy termin VI Biegu Tropem Wilczym w Pile. Nowa data to 16 maja 2021 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

    Znamy nowy termin VI Biegu Tropem Wilczym w Pile. Nowa data to 16 maja 2021

    znamy_termin

    Jak informują organizatorzy Biegu Tropem Wilczym w Pile zwlekali  do końca z rozpoczęciem zapisów online (w tamtym roku o tej porze już trwały),  na  bieg, ponieważ cały czas brali pod uwagę plan B. W związku z pandemią przenoszą  bieg  z marca na 16 maja 2021 roku.

    - Na przełomie lutego i marca jest zbyt duże ryzyko, aby zorganizować wydarzenie. Pamiętajmy, że bieg odbywa się tego samego dnia w całej Polsce i jest to decyzja z centrali. Ciężko było nakłonić sponsorów do wsparcia biegu pod koniec lutego. Żeby dalej pozostać w temacie Żołnierzy Wyklętych ogłaszamy rok 2021 rokiem Witolda Pileckiego, który urodził się 13 maja w 1901 , a zamordowany został 1948 roku również w maju. Bohater ten świetnie wpisuje się w VI edycję Biegu Tropem Wilczym w Pile. Przez ostatnie 5 lat mieliśmy możliwość pokonać trasę w dresach i czapkach zimowych. W przyszłym roku świetna okazja zrobić to w samych koszulkach, które ponownie znajdą się w pakiecie startowym. Nastały ciężkie czasy dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że nie zatraciliście pogody ducha i dalej jesteście gotowi wziąć udział w specjalnej edycji. Zrobimy wszystko, by ta edycja wyróżniła się jeszcze bardziej na tle pozostałych. Nie tylko nowym terminem – czytamy na facebooku pilskiego organizatora biegu.

    (SE)