REAKCJA, czerwiec 2024 r.

Czerwcowa edycja Waszego, Drodzy Czytelnicy, kącika interwencyjnego będzie dotyczyła nie tylko skarg, ale również w przeważającej ilości pochwał za prężność działania. Zastanawiacie się moi mili, o co chodzi. A chodzi… o rozkopane ulice Piły, a konkretnie o dwie z nich. Część al. Wojska Polskie i część ulicy Ludowej.

 

Pewni malkontenci w liczbie dwóch, narzekają na z tej okazji (czyt. remontów) tworzące się korki, na większe zużycie paliwa, czy też dłuższy czas dotarcia do celu. Powiadają, że nie ten okres na takie remonty, nie należy kumulować długotrwałych renowacji jezdni, a czynić to pojedynczo.

 

Inni natomiast zagryzają zęby i mówią, że władze municypalne nie zasypiają gruszek w popiele, lecz prężnie działają, bo nic nie dzieje się na pstrykniecie palcami, lecz wymaga czasu. A efekt będzie cieszący każdego z użytkowników jezdni. Ponieważ każdy powinien wiedzieć, że aby coś wyjąć, najpierw należy włożyć.

 

Ja i wielu z mieszkańców grodu nad Gwdą należymy do grupy racjonalistów. Zagryzamy zęby, ale jesteśmy pewni, że te paromiesięczne wyrzeczenia opłacą się w dwójnasób!

 

Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty, albo pragniesz coś pochwalić – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

 

Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40 pokój 101, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”.

 

Marek Mostowski