Absolwentom studiów I stopnia WSB wręczono dyplomy

Absolwentom_studiow_I_stopnia_WSB_wreczono_dyplomy

Kolejne rozdanie dyplomów za nami. Po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tej szczególnej chwili wszystkich tych, którzy zaufali Wyższej Szkole Biznesu w Pile. 11 lipca w miejscowej auli odbyła się uroczystość wręczenia 200 absolwentom dyplomów licencjackich i podyplomowych z rąk JM Rektora WSB dr Ireneusza Adamczaka. Była to podniosła chwila dla studentów, którzy byli ubrani w tradycyjne akademickie togi oraz birety, dla ich rodzin, promotorów, wykładowców i władz uczelni.

– To był dobry rok, który otwiera przed nami, mimo niżu demograficznego, perspektywy w tym kierunku, że planujemy otworzyć od października studia magisterskie we współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy. Jesteśmy pełni nadziei, humoru i dobrej myśli. Nie mam wątpliwości, że nasza Uczelnia to odpowiednie miejsce do studiowania i która chce każdemu służyć jak najlepiej. Zachęcam także do kontynuowania podnoszenia kwalifikacji w naszej Uczelni – mówił JM Rektor WSB dr Ireneusz Adamczak.

W trakcie uroczystości wyróżniono kilkudziesięciu absolwentów, którzy mogą poszczycić się najwyższą średnią i najlepszymi pracami dyplomowymi, a także udzielali się społecznie. Na koniec uroczystości poleciały w górę żółte i zielone birety absolwentów kierunku Administracja i Zarządzanie. Uroczystość pożegnania dostarczyła wielu wzruszeń. Był to dzień podsumowań, refleksji oraz podziękowań.

Sebastian Daukszewicz

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”36″ sort_by=”order” order_by=”asc” show_search_box=”0″ search_box_width=”180″ image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”1″ thumb_width=”180″ thumb_height=”90″ popup_fullscreen=”0″ popup_autoplay=”0″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”70″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_info=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ popup_enable_pinterest=”0″ popup_enable_tumblr=”0″ watermark_type=”none” watermark_link=”http://web-dorado.com”]