Akcja „Krewki Piłkarz” w Atrium Kasztanowa

W najbliższą sobotę, 28 czerwca w godz. 10:00 – 14:00 Atrium Kasztanowa i Fundacja Football Academy zaprasza do oddania krwi podczas akcji społecznej „Krewki Piłkarz”.

Akcja_Krewki_Pilkarz_ w_Atrium_Kasztanowa

Krew ratuje życie! Codziennie potrzebują jej setki, a może nawet tysiące chorych w całej Polsce. Choć to bezcenny lek, niestety jeszcze nikomu nie udało się go wytworzyć syntetycznie. W okresie wakacyjnym krew jest najbardziej potrzebna, dlatego zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji.

Aby oddać krew należy: zjeść śniadanie, zabrać ze sobą dokument tożsamości, nie spożywać alkoholu 24 godziny przed oddaniem krwi i ważyć nie mniej niż 50 kg.

Podczas, gdy dorośli będą oddawać krew dla dzieci przygotowano ogrom atrakcji i mnóstwo wspaniałej zabawy, którą zorganizują trenerzy Football Academy Piła. W programie m.in. treningi i konkursy piłkarskie, tory przeszkód. Za udział w zabawach dzieci będą zbierały naklejki, a po zebraniu odpowiedniej ich liczby otrzymają nagrodę. Dodatkowo w godz. 10:00-11:00 odbędzie się pokaz piłki nożnej w wykonaniu najmłodszych piłkarzy z grupy Owen.

K.M.