Blanka Chrapkowska z Młotkowa super szaradzistką Lunaparku

wreczenie_nagrod_kwiecien_2021

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Tradycyjnie ostatnia sobota miesiąca (27 dzień marca) była niezwykle atrakcyjna dla jednej z łamigłówiczek biorących się za bary z szaradami zamieszczonymi na łamach Tętna Regionu, w rubryce LUNAPARK. Tym razem „trafiło” na młodziutką mieszkankę Młotkowa. Wręczenie nagrody niespodzianki miało miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa z Piły.

Nagrodą niespodzianką okazały się legendarne klocki LEGO, które otrzymała 7-letnia Blanka Chrapkowska z Młotkowa. Jak uradowana i pozytywnie zaskoczona z souveniru była młoda krzyżówkowiczka ilustruje załączona fotografia. Blanka już zapowiedziała, że nie odpuści żadnego wydania Lunaparku, aby dać sobie kolejną szansę na wygraną. A może tak się zdarzyć nie jeden raz, bowiem los (czyt. ręka redakcyjnej sierotki) jest nieprzewidywalny. Blance towarzyszyła starsza siostra.

Fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulując bystrości umysłu oraz szczęścia Blance, zapraszamy zarówno ją, jak i jej koleżanki i kolegów do rozwiązywania lunaparkowych szarad. Na pewno szczęście uśmiechnie się do jednego z Was!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja