Chwila przerwy w służbie – wigilijna wieczerza wałeckich policjantów i pracowników policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu, odbyło się spotkanie opłatkowe policjantów i pracowników cywilnych. Szczególnym gościem wigilijnej wieczerzy był kapelan policjantów br. Antoni Kowalski z Parafii św. Antoniego w Wałczu. „Szef” wałeckich funkcjonariuszy złożył wszystkim świąteczne życzenia i podziękowania za trud codziennej służby i pracy.

Wigilijne spotkanie było okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń i podzielenia się opłatkiem. Gospodarzem wigilijnej wieczerzy był Komendant Powiatowy Policji w Wałczu  podinsp. Artur Grenda,  a szczególnym gościem nowy kapelan policjantów br. Antoni Kowalski. Kapelan życzył wszystkim policjantom zdrowia i wytrwałości, wyrażając nadzieję, że w kolejnym roku naszej pracy nie zabraknie wiary i optymizmu, a przyszły rok będzie spokojny i bezpieczny dla mieszkańców naszego miasta.

Natomiast podinsp. Artur Grenda Komendant Powiatowy Policji w Wałczu podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym policji za trudną i niebezpieczną pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie całego powiatu i życzył wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Opłatkowe spotkanie to okazja do krótkich ale wspólnych rozmów i pysznego skromnego poczęstunku, który dodatkowo umilił przedświąteczne wydarzenie. To uroczyste spotkanie było czasem aby odrobinę odetchnąć od trudów służby.

KPP Wałcz

chwila_przerwy

chwila_przerwy_02 chwila_przerwy_03 chwila_przerwy_04 chwila_przerwy_05 chwila_przerwy_06 chwila_przerwy_07 chwila_przerwy_08 chwila_przerwy_09 chwila_przerwy_10