Damian Zemło II trenerem Enea PTPS Piła

W nadchodzącym sezonie Zemło pełnić będzie funkcję II trenera pilskich siatkarek. Będzie pomagał Mirosławowi Zawieraczowi.

Damian Zemło pochodzi z Malborka. Studia na AWF w Warszawie ukończył z dwoma specjalizacjami: menedżera sportu oraz specjalizacją siatkarską, zdobył także certyfikat trenerski PZPS. Jako zawodnik grał w AZS UMK Toruń. W tym mieście pracował również z siatkarkami Budowlanych, najpierw jako asystent Mirosława Zawieracza, a następnie pierwszy trener. W trakcie poprzedniego sezonu dołączył do zespołu Enea PTPS Piła jako statystyk.

PTPS to bardzo utytułowany klub i schlebia mi, że mogę tu pracować. Jestem zadowolony ze współpracy z klubem. Cieszę się, ze zmiany stanowiska ponieważ mam już doświadczenie jako drugi, a nawet pierwszy trener pierwszoligowego klubu – mówi Zemło. Cały czas dążę do bycia jak najlepszym trenerem, dlatego cieszę się, że po wspólnym sezonie w Toruniu trener Zawieracz o mnie pamiętał. Dzięki temu będę mógł doskonalić swoje umiejętności pod jego okiem. Wcześniejsza wspólna praca pozwoliła mi też poznać jego sposób pracy oraz pomysł na siatkówkę. Zdecydowanie ułatwi nam to pracę w nadchodzącym sezonie. Pracę ciekawą, bo mamy młody zespół, który na pewno  będzie grał ambitnie i wierzę, że sprawi nie jedną niespodziankę, a kibicom dostarczy sporo emocji – powiedział nowy drugi trener.

Biuro prasowe PTPS Piła

damian_zemlo_trenerem1_01

damian_zemlo_trenerem1_02