Druga odsłona bajkowych ferii z Nickelodeon w VIVO! Piła

Koniec ferii wcale nie musi być smutny. W VIVO! Piła, 7-8 lutego, szykuje się prawdziwa gratka dla małych miłośników kreskówek Nickelodeon. Przez dwa dni na dzieci czeka niezapomniana przygoda z Wojowniczymi Żółwiami Ninja i SpongeBobem!

Zamiast martwić się powrotem do szkolnych obowiązków, lepiej wykorzystać ten czas na dobrą zabawę. Z myślą o wszystkich dzieciach VIVO! Piła przygotowała ciekawe atrakcje z bohaterami lubianych bajek. Tym razem w Stefie Zabawy pojawią się prawdziwie kultowe postacie i zwariowana fotobudka! W piątek, 7 lutego, o rozrywkę zadbają Wojownicze Żółwie Ninja. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w wyścigu hulajnóg na specjalnym torze oraz wcielić się wirtualnie za pomocą X-boxa w swoich ulubionych wojowniczych bohaterów, którzy muszą uratować Nowy Jork. Dla maluchów lubiących plastykę przygotowano stanowiska kreatywne z miejscami do rysowania i wyklejania. Każde z dzieci będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

– Bajkowe ferie z Nickelodeon w naszym centrum handlowym, to unikalna okazja dla dzieci do zabawy ze swoimi ulubionymi postaciami. W poprzednim tygodniu gościliśmy licznie zgromadzonych fanów Shimmer i Shine oraz Blaza. Mamy nadzieje, że atrakcje, które przygotowaliśmy i tym razem zachęcą dzieci i ich rodziców, żeby nas odwiedzić – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

W sobotę, 8 lutego, dzieci przeniosą się w podwodny świat SpongeBoba Kanciastoportego, który zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego łapania meduz. Kolejną niecodzienną niespodzianką przygotowaną na ten dzień będzie strefa krzywych zwierciadeł – kto tylko się w nich przejrzy może być pewien, że będzie miał ubaw po pachy. Maluchy będą mogły stworzyć własną wersję tego sympatycznego żółtego bohatera oraz zapozować z Kanciastoportym w fotobudce. Dodatkowo siły do zabawy zapewni darmowa wata cukrowa.

Drugi tydzień ferii z Nickelodeon w VIVO! Piła, odbędzie się 7-8 lutego w godz. 12:00 – 18:00, w strefie Food Court. Wydarzenie jest bezpłatne.

ZAPRASZAMY!

VIVO! Piła

druga_odslona_bajkowych1_01

druga_odslona_bajkowych1_03 druga_odslona_bajkowych1_02