
PARKOWE SPOTKANIA 2026
Lato w Parku Miejskim nie może obyć się bez Parkowych Spotkań. To wieloletnia tradycja, która od lat przyciąga miłośników muzyki i wyjątkowej atmosfery. Niedzielne wieczory wśród zieleni wypełniają dźwięki muzyki klasycznej, operetkowej, jazzowej i poetyckiej.
Najbliższy koncert już 28 czerwca o godz. 18.00 . Wstęp wolny !
„O Sole Mio – Wieczór Trzech Tenorów”
W programie usłyszymy najpiękniejsze arie operowe oraz najbardziej znane włoskie i polskie przeboje. Wystąpią:
• Krzysztof Zimny – śpiew
• Nazarii Kachala – śpiew
• Łukasz Seremet – śpiew
• Artur Pilch – fortepian
Kolejne koncerty odbędą się:
• 5 lipca
• 12 lipca
• 19 lipca
• 26 lipca
• 1 sierpnia
• 2 sierpnia
• 9 sierpnia
• 16 sierpnia
• 23 sierpnia
• 30 sierpnia
Zapraszamy do wspólnego spędzenia letnich niedziel z muzyką!
(SE)


