DZIEŃ KOBIET TO OKAZJA BY DOCENIĆ PANIE ZA KIEROWNICĄ

Wśród wielu wartości, z którymi kojarzy się kobieta ważne miejsce zajmuje bezpieczeństwo. Statystyki pokazują, że to panie są bardziej bezpiecznymi kierowcami. Z okazji 8 marca policjanci składali życzenia paniom za kierownicą.

 

Dzień Kobiet to okazja aby docenić panie za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Jak mówią policjanci, panie stosują się do przepisów drogowych, jeżdżą ostrożnie i zapinają pasy bezpieczeństwa. Kobiety mają wszelkie predyspozycje, by być dobrym kierowcą tzn. bezpiecznym, świadomym, ostrożnym i odpowiedzialnym.

 

Dziś wszystkie panie zatrzymane do kontroli drogowej jechały prawidłowo, dlatego też otrzymały od policjantów pamiątkowe magnesy na lodówkę z przesłaniem bezpieczeństwa oraz częstowały się słodyczami.

 

Dzisiejszy dzień na pewno pozostanie długo w pamięci wszystkich kobiet-kierowców, które miały szczęście i spotkały na swojej drodze policyjny patrol.

 

Życzenia wszelkiej pomyślności i bezpieczeństwa na drodze składali wszystkim paniom słuchacze ze Szkoły Policji w Pile, którzy akurat odbywają praktyki w wałeckiej komendzie pod okiem policjantów drogówki.

 

KPP Wałcz