GLASSPOP, OBCY, ANEKE na BARCE. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

17 listopada 2018 (sobota) w Klubie BARKA, odbędzie się wspólny koncert trzech poznański formacji: GLASSPOP (rock / indie / electro) ,OBCY (rock) i ANEKE (rock).Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: 20:00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres: sebapila@interia.pl  w tytule: POZNAŃ. Wśród osób, które wyślą meila do 15 listopada do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż:
– w Klubie,
– w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
– w internecie: 15 zł Ticketos.pl

Po koncercie AFTER PARTY !!! – WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 23:00 (zaraz po koncercie) do … 3:00
Impreza w klimacie rock, metal, pop, rock’n’roll.

GLASSPOP

To nowy zespół który powstał w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą go („nie-nowi” lecz) doświadczeni muzycy znani z takich zespołów jak: UFly, Hot Water, Chupa, Wolna Sobota, Alpha Dog, Tfaruk Love Communication… W skład zespołu wchodzą: Marcin „Maverick” Kujawa – wokal, Piotr Tarnawski – bas, Maciej Zdanowicz – gitara, Antek Cepel – bębny. „Glasspop to odpowiedź na nasze muzyczne poszukiwania i próba zdefiniowania samych siebie jako artystów. Chcemy tworzyć i być na muzycznej scenie na swoich własnych zasadach” – mówią muzycy. Klasyczne instrumentarium: wokal, gitara, bas i bębny dają szorstką, energetyczną, prawdziwie rock’n’rollową duszę, a wykorzystanie sampli i elektronicznych brzmień dodaje świeżości, co powoduje że ich twórczość jest bezkompromisowa i wolna od ograniczeń. W czerwcu 2017 miała miejsce premiera pierwszego singla: „I Need somebody” który pojawiał się w radiostacjach: Radio Victoria, Radio Koszalin, Radio Poznań oraz rozgłośniach studenckich. Drugi singiel „Perfect Illusion” zagościł na antenie kolejnych stacji: m.in. Muzo FM, PR „Czwórka”, Eska Rock, Radio Szczecin. Dzięki współpracy z agencją Gordeon Music Promotion (Niemcy) – w chwili obecnej trwa promocja singli w Niemczech. W listopadzie 2017 zespół rozpoczął koncerty promujące pierwszą płytę „Stranger in the mirror”, której premiera odbyła się 8 grudnia 2017. WAŻNIEJSZE KONCERTY: – koncerty z duńskim zespołem: MEW (Berlin, Warszawa, Gdańsk) – koncert w MUZO.FM i Radio Szczecin – koncert na głównej scenie WOŚP 2018 w Poznaniu – koncert na małej scenie Pol’and’rock Festival 2018.

OBCY

OBCY to tak naprawdę kącik złamanych serc, swego rodzaju grupa wsparcia dla wszystkich, którzy spotkali Ją, naszą Boginię, niewydepilowaną ale z ogromnym sercem i przepięknym wnętrzem. Oczywiście mowa o Yeti. Tak to ona!

Pełna nazwa naszej grupy to Orkiestra Byłych Chłopaków Yeti.

Ukojenia poszukujemy w sztuce, która nie podlega głębszej kategoryzacji, pozwala nam opowiedzieć się po jasnej stronie mocy i umożliwia wybrać gwiazdę, za którą wedle naszej wiary należy podążać. Powstaliśmy pełni nadziei, i wiemy, że już ostatni raz czujemy się obcy… gdyż znaleźliśmy instrumentalną maść na spleśniałą rzeczywistość, która prawie wcale nie jest już nasza.

https://www.facebook.com/orkiestrabylychchlopakowyeti/

ANEKE

ANEKE to zespół czterech superbohaterów, którzy na co dzień nie wyróżniają się zbytnio – sumiennie pracują, robią zakupy, myją okna, wychowują dzieci i dbają o żony. Ale raz na jakiś czas… Kiedy pojawia się zagrożenie… Gdy przez okno zajrzy nuda… A w klubach puste sceny usychają z tęsknoty…

Wtedy właśnie zamieniamy się w superbohaterów. Zrzucamy garnitury, stawiamy grzywy na sztorc, łapiemy w dłonie instrumenty i pędzimy! Pędzimy na scenę, do ludzi, do świateł i dymiarek – niesiemy uśmiech, nadzieję, rockandrolla i lekkie dzwonienie w uszach.

Pozostawiamy po sobie ocalone dusze, kartony po pizzy i wydaną w 2017 r. płytę KONTINUUM.

A najwspanialsze jest to, że w odróżnieniu od innych superbohaterów my istniejemy naprawdę!

https://www.facebook.com/anekeband/

Info :Joanna Naranowicz
(Menadżer Klubu BARKA, organizacja koncertów i innych imprez)
http://www.facebook.com/barka.pila

glasspop_na_barce00

glasspop_na_barce09 glasspop_na_barce01 glasspop_na_barce02 glasspop_na_barce03 glasspop_na_barce04 glasspop_na_barce05 glasspop_na_barce06 glasspop_na_barce07 glasspop_na_barce08