„Googlebox przed telewizorem”. Ruszyły castingi do programy TTV

googlebox_przed_tv

Najnowszy, jedenasty sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” widzowie zobaczą już w jesiennej ramówce TTV. Twórcy programu, który od lat jest hitem stacji właśnie rozpoczęli castingi na nowych uczestników.  

Widzowie „Gogglebox. Przed telewizorem” w każdym odcinku śledzą reakcje bohaterów programu podczas oglądania przez nich wybranych audycji telewizyjnych. W programie występują małżeństwa, rodzice z dziećmi czy ludzie żyjący w nieformalnych związkach, a to, co ich wyróżnia to oryginalność i naturalność, na którą stacja stawia od początku.

TTV do tej pory zrealizowało dziesięć sezonów programu, a ostatni z nich oglądać można było wiosną tego roku. Ze względu na stale rosnącą popularność programu, podjęta została decyzja o kontynuacji cyklu, którego jedenasty sezon będzie można oglądać w jesiennej ramówce. Aktualnie prowadzone są castingi na nowych uczestników, formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie producenta: www.wellwell.tv/casting-googlebox .

red