Jagna Grzeszczak z Ujścia Mistrzynią LUNAPARKU

wreczenie_nagrod_lipiec_2022

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Już w czasie wakacyjnej laby, w ostatnią sobotę czerwca, miało miejsce wręczenie nagrody dla najbystrzejszego i obdarzonego łutem szczęścia miłośnika rebusów i zgadywanek, zamieszczanych w rubryce LUNAPARK. Los tym razem uśmiechnął się do przedstawicielki płci nadobnej. Uroczystość zwyczajowo odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest od wielu lat fundatorem interesujących nagród.

Redakcyjna sierotka (nie mylić z Marysią!) z głębi pojemnika z nadesłanymi do redakcji kartami i listami, wydobyła kartkę z prawidłowymi rozwiązaniami, skreślonymi przez mieszkankę Ujścia, którą okazała się 9-letnia Jagna Grzeszczak. Rezolutnej panience, nagrodę w postaci zestawu do gry w badmintona, dla niewtajemniczonych: popularną kometkę, wręczył pracownik firmy sponsora. W dobie coraz większej popularności w kraju nad Wisłą tenisa ziemnego, za sprawą Igi Świątek i Huberta Hurkacza, może ów zestaw zachęci Jagnę do trenowania tej wspanialej gry… i odnoszenia w niej sukcesów. Czego Jagusi szczerze życzymy. Kometka niech będzie wstępem do wielkiej tenisowej kariery!

Przypomnijmy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest niezmiennie właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy przesympatycznej zwyciężczyni, zapraszając zarówno Ją, jak i pozostałe dzieci lubiące brać się za barki z szaradami, do rozwiązywania lunaparkowych rebusów i zgadywanek.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja