KABANOS XX-lecie na BARCE. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  KABANOS XX-lecie na BARCE. Mamy wejściówki

  Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

  Klub Muzyczny BARKA zaprasza 4 listopada 2017 (sobota) na XX-lecie zespołu Kabanos. Start godzina 20.00. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule: KABANOS. Wśród osób, które wyślą maila do 1 listopada, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

  Wstęp: 30 zł przedsprzedaż w Klubie i RESZKA / 40 zł w dniu koncertu.
  Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
  Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
  Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
  Przedsprzedaż online: ticketos.pl w cenie 31-33 zł

  Kabanos świętuje XX-lecie istnienia cienkiej, suchej pomarszczonej kiełbasy. W sierpniu 1997 roku Zenek założył zespół Kabanos z kolegą z podstawówki Zbyszkiem Szajbnerem.

  Zbyszek zmądrzał i tuż po założeniu opuścił kapelę, Zenek nie. Początkowo była to nieposkromiona radosna twórczość, która z biegiem lat ewoluowała do pełnokrwistego, mięsnego wyrobu muzycznego.

  Zapraszamy na specjalne koncerty, na których nie zabraknie kiełbasianych hitów, a także absolutnych rarytasów z początku działalności Kabanosa. Tego nie można przegapić!

  Support: Venflon, https://www.facebook.com/VenflonBand/

  Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Na scenie dają z siebie wszystko, nikomu nieodpuszczają, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge’u, a śpiewane po polsku teksty zapadają w pamięci słuchaczy. Nazywani są legendą polskiego underground’u, ale szerszej publiczności dali się poznać dopiero podczas 3-ej edycji programu “Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszli do półfinału), występowi w programie “Kuba Wojewódzki” oraz w “Teleexpressie”. Grali na największych polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.

  (SE)

  kabanos_na_barce00

  kabanos_na_barce03 kabanos_na_barce01 kabanos_na_barce02