Kolekcjonerki zwycięstw. KS Piła kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

Siatkarki KS Piła kolejny mecz zapisały po stronie zysków. Tym razem w mieście nad Prosną pokonały tamtejszy MKS II Kalisz. Co prawda gospodynie pilankom „urwały” jednego seta… i to już aż trzeci set stracony przez urodziwe pilskie wolejbolistki w dziesięciu pojedynkach.

Rewanżowy mecz z MKS II Kalisz w mieście nad Prosną, pilanki bez problemu rozstrzygnęły na swoją korzyść, z tym że gospodyniom udało się uszczknąć jednego seta. Łut szczęścia pozwolił kaliszankom na wygraniu drugiej patii 26:24. I tylko tyle i aż tyle, bo pozostałe sety bez większej trudności padły łupem gości z Grodu Staszica.

Gratulujemy zawodniczkom KS Piła postawy i życzymy kolejnych zwycięstw!

Najbliższe spotkanie KS Piła stoczy również na wyjeździe. Rywalem pilanek 17 grudnia będzie UKŻPS Kościan, outsider I Grupy II Ligi Kobiet. Na mecz w Pile trzeba będzie poczekać do 14 stycznia 2023 roku. W tym dniu pilanki we własnej hali zmierzą się z ŁKS II Łódź.